Reklama

Kultura

Bogdan Loebl wraca do Rzeszowa

Jaromir Kwiatkowski
Dodano: 04.03.2016
25352_loebl_1
Share
Udostępnij
Bogdan Loebl, poeta, prozaik, niezapomniany autor tekstów dla grup Blackout i Breakout, przez wiele lat związany z Rzeszowem, spotka się w najbliższy weekend w stolicy Podkarpacia z czytelnikami. Wizyta jest związana m.in. z promocją jego najnowszej książki „Bogdan Loebl. Słucham głosu serca. Rozmawia Jarosław Sawic” (Loebl jest jej bohaterem i współautorem), wydanej w ub. roku przez wydawnictwo „Grupa M-D-M”.
 
W piątek, 4 marca, o godz. 16, Bogdan Loebl spotka się z czytelnikami w księgarni „Epoka” przy ul. 3 Maja 2. O godz. 19 w Studiu Koncertowym im. Tadeusza Nalepy Polskiego Radia Rzeszów (ul. Zamkowa 3) odbędzie się koncert zespołu OldBreakout z udziałem Natalii Sikory. Po koncercie spotkanie z Bogdanem Loeblem.
 
W sobotę, 5 marca, o godz. 17, twórca spotka się w czytelnikami w Wypożyczalni Muzycznej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Żeromskiego 2). O godz. 20  biletowany koncert zespołu OldBreakout z udziałem Natalii Sikory w Klubie „Life House” (ul. Rejtana 1).
 
W niedzielę, 6 marca, w godz. 21-23, Bogdan Loebl będzie gościem audycji na żywo „Magazyn Literacki” w Polskim Radiu Rzeszów.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy