Reklama

Kultura

“Matrioszka Rosja i Jastrząb” – spotkanie z korespondentem Polskiego Radia w Rosji

Artykuł Partnera
Dodano: 13.11.2013
8775_jastrzebski
Share
Udostępnij
W czwartek, 14 listopada o godzinie 18.00 w Klubie Akademickim IQ w WSIiZ odbędzie się spotkanie z Maciejem Jastrzębskim, korespondentem Informacyjnej Agencji Radiowej w Rosji, specjalnym wysłannikiem Polskiego Radia w Gruzji i autorem książki "Matrioszka Rosja i Jastrząb".
 
Dziennikarz Polskiego Radia opowie o swojej pracy korespondenta zagranicznego i swojej książce będącej zbiorem reportaży o fascynującej i tajemniczej Rosji.
 
Spotkanie z Maciejem Jastrzębskim pracującym na co dzień w Moskwie zostanie zrealizowane za pomocą usługi Google Hangouts On Air. Uczestnicy spotkania zgromadzeni w Klubie Akademickim IQ przy ul. Sucharskiego 2 zobaczą Pana Macieja Jastrzębskiego na ekranie i będą mogli wziąć udział w dyskusji dzięki kamerze będącej do dyspozycji publiczności.
 
Ci, którzy zdecydują się zostać w domu, będą mogli oglądać spotkanie na żywo pod adresem www.alekulturka.com.
 
Wszyscy chętni będą mogli w czasie Hangoutu kupić książkę  Macieja Jastrzębskiego w promocyjnej cenie.
 
Spotkanie poprowadzi Dariusz Dłużeń, autor bloga i vloga książkowego alekulturka.com, student Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Maciej Jastrzębski to dziennikarz z 20-letnim doświadczeniem. W czasie swojej kariery radiowej pracował w kilkudziesięciu stolicach w Europie i Azji m.in. Brukseli, Paryżu, Londynie, Tbilisi, Baku, Erewaniu, Bagdadzie i Kabulu. Obecnie pracuje w Rosji.
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy