Reklama

Kultura

Wystawa fotografii “365 Twarzy Rzeszowa” w Plaza Rzeszów

Artykuł Partnera
Dodano: 01.07.2013
365twarzyrzeszowa
Share
Udostępnij
365twarzyrzeszowa to wyjątkowy projekt fotograficzny, prezentujący 365 najciekawszych twarzy naszego miasta, będących przekrojem lokalnej społeczności, począwszy od nieznanych po powszechnie rozpoznawanych tu i na świecie. 
 
Pomysł ten powstał w głowach dwóch fotografów, Krzysztofa Kocha i Krzysztofa Kurasia, i jest w trakcie realizacji. Pierwszą odsłonę wybranych zdjęć można na parterze Centrum Handlowego Plaza Rzeszów.   Osoby prezentowane na zdjęciach tworzą tkankę miasta Rzeszowa, kreują aktualne życie miasta, co nie oznacza, że musieli się tu urodzić. Na fotografiach prezentowane są osoby charakteryzujące cały przekrój społeczności naszego miasta.
 
Na stronie projektu na facebooku (www.facebook.com/365twarzyrzeszowaKkKk) sukcesywnie pojawiające się fotografie opatrzone są krótkimi historiami ludzi i miasta, anegdotami oraz innymi opowieściami. Autorzy przyjmują zgłoszenia, zapraszając do udziały wszystkich mieszkańców Rzeszowa. Szukają twarzy ciekawych i zwykłych. Do akcji można zgłaszać się bezpośrednio do Fotografów lub na adres: 365twarzyrzeszowa@gmail.com
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy