Kraków

Kraków nominowany w konkursie „Zdrowy Samorząd 2024”

krakow.pl / SŁ
Dodano: 04.02.2024
No image
Share
Udostępnij

Kraków otrzymał nominację za program polityki zdrowotnej pn.: „Program profilaktyki i rehabilitacji dysfunkcji narządu ruchu dla mieszkańców Gminy Miejskiej Kraków”.

Konkurs „Zdrowy Samorząd” organizowany jest przez PortalSamorzadowy.pl oraz portal i magazyn Rynek Zdrowia. Celem konkursu jest nagrodzenie jednostek samorządu terytorialnego wszystkich poziomów, które w sposób najbardziej skuteczny realizują między innymi w ramach programów polityki zdrowotnej, zadania związane z promocją zachowań prozdrowotnych, edukacją zdrowotną i profilaktyką wybranych schorzeń.

Nagrody – statuetki „Zdrowy Samorząd” – zostaną przyznane w trzech kategoriach: zdrowa gmina, zdrowy powiat i zdrowe województwo.

W ramach konkursu, nominację otrzymał program rehabilitacji dysfunkcji narządu ruchu realizowany przez miasto Kraków, na który do 12 lutego można oddać głos.

Program, który otrzyma największą liczbę głosu otrzyma nagrodę specjalną od czytelników serwisu PortalSamorzadowy.pl oraz RynekZdrowia.pl. Dodatkowo wyboru laureatów oprócz czytelników dokona także rada konsultacyjna konkursu, powołana przez organizatora.

Zwycięzców w poszczególnych kategoriach poznamy 7 marca podczas gali IX Kongresu Wyzwań Zdrowotnych.

Share
Udostępnij

Nasi partnerzy