Reklama

Kraków

Finał 11. edycji StartUP Małopolska Meetup

Źródło: małopolska.pl
Dodano: 07.10.2023
Maopolska_baner_1000x66-Resizer-750Q75
Share
Udostępnij

Zbliża się kolejne spotkanie dla osób zainteresowanych tematyką przedsiębiorczości i jednocześnie podsumowanie 11. edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska organizowanego przez Województwo Małopolskie.

#StartUP Małopolska Meetup #11 odbędzie się 18 października (środa) o godzinie 18:00 w klubie Hevre przy ulicy Meiselsa 18 w Krakowie. Tematem przewodnim spotkania będzie budowanie biznesu z misją.

„Z zaproszenia na spotkanie powinny skorzystać głównie osoby, które właśnie rozpoczęły działalność gospodarczą, są na początku swojej ścieżki zawodowej albo planują w najbliższym czasie uruchomienie swojego biznesu. Bez wątpienia skorzystają z doświadczeń ludzi, którzy już osiągnęli sukcesy i chętnie, w sposób przystępny, dzielą się swoją wiedzą w bardzo ważnym obszarze, jakim jest społeczny wpływ biznesu” – zachęca wicemarszałek Józef Gawron.

Ekonomia cyrkularna i social impact

Wśród prelegentów i panelistów, którzy podzielą się z uczestnikami swoim bogatym doświadczeniem, znajdujemy doświadczonych przedsiębiorców. Temat ekonomii cyrkularnej i budowania społecznego wpływu biznesu odgrywa dla nich ogromną rolę:

  • Szymon Niemczura (co-founder w Ecomyko),
  • Kamila Solon-Serek (kierownik zespołu komunikacji projektów ESG w Inpost),
  • Przemysław Stanisz (co-founder & strategy partner w Social Movers Hub),
  • Piotr Hołubowicz (CEO w SEEDiA).

Anna Wojcieszczak z Brainly będzie moderatorką dyskusji.

Każdy z uczestników panelu będzie prezentował spojrzenie na problematykę social-impact z perspektywy startupu, NGO’s lub dużej firmy. Eksperci przybliżą szanse i zagrożenia, jakie niosą działania w tym obszarze w budowaniu biznesu lub ich włączaniu do aktywności firmy.

Szymon Niemczura jest założycielem i doradcą w kilku startupach, współtwórcą Ecomyko, zajmującego się zwalczaniem zanieczyszczenia plastikiem za pomocą grzybów. Proces ten wykorzystuje naturalne zdolności grzybni do biodegradacji odpadów z tworzyw sztucznych, tworząc gospodarkę o obiegu zamkniętym, w której odpady nie są już ciężarem, ale zasobem do wykorzystania.

Kamila Solon-Serek pełni funkcję kierownika Zespołu Komunikacji i Projektów ESG w InPost sp. z o.o.. Zajmuje się projektami związanymi ze zrównoważonym rozwojem (ESG) i CSR, działaniami promocyjnymi i marketingowymi.

Piotr Hołubowicz to inżynier i przedsiębiorca skoncentrowany na rozwiązywaniu globalnych problemów, m.in takich jak globalne ocieplenie, zanieczyszczenie powietrza. Jest co-founderem i CEO startupu SEEDiA zajmującego się produkcją solarnych elementów architektury na potrzeby Smart Cities.

Przemysław Stanisz jest współzałożycielem licznych firm i marek działających na rynku europejskim, pomagających podnosić efektywność sprzedaży i marketingu oraz skalowania biznesu za granicę. Pozostaje aktywny w społecznościach technologicznych i startupowych w Europie i USA, pracując jako coach i mentor. Był prezenterem na wielu wydarzeniach i w wielu organizacjach, od Uniwersytetu Stanforda po US-Polish Trade Council.

Prezentacja startupów

Pod koniec spotkania na scenie zaprezentują się wybrane startupy uczestniczące w 11. edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska. To będzie dla nich okazja do zaprezentowania przed szerszą publicznością swojej oferty biznesowej. Czekamy na efekt ich przygotowań z niecierpliwością!

Rejestracja na wydarzenie

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Należy jednak zarejestrować się na wydarzenie poprzez wypełnienie formularza na STRONIE.

Agendę wydarzenia można znaleźć TUTAJ.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy