Reklama

Kraków

„Czas na miłość!” w Krakowie

krakow.pl / SŁ
Dodano: 21.01.2024
Fot. materiały prasowe / krakow.pl
Fot. materiały prasowe / krakow.pl
Share
Udostępnij

Od 7 do 14 lutego odbędzie się piąta edycja Tygodnia Małżeństwa w Krakowie. Projekt społeczny pt. „Czas na miłość!” przypomina o tym, że o związek warto dbać oraz nad nim pracować.

Podczas trwania projektu, za który odpowiada Fundacja Przestrzeń Dobra, będzie można skorzystać z szeregu propozycji ukierunkowanych na rozwój związku i relacji. W tym roku organizatorzy zapraszają na randki małżeńskie, wykłady, spotkania oraz liczne wydarzenia kulturalne i rekreacyjne, takie jak: warsztaty taneczne, potańcówka, oprowadzanie w muzeum czy gra miejska. Wydarzenia zaplanowane są na terenie całego Krakowa, a dedykowane małżonkom oraz niektóre również narzeczonym.

Tydzień Małżeństwa to inicjatywa międzynarodowa odbywająca się od ponad 25 lat w kilkudziesięciu krajach na całym świecie w tym samym terminie. W Krakowie małżonkowie spotkają się po raz piąty. Podczas czterech pierwszych krakowskich edycji zrealizowanych zostało 46 wydarzeń, w których uczestniczyło łącznie ponad 4300 osób.

Udział w wydarzeniach organizowanych przez Fundację Przestrzeń Dobra jest bezpłatny, ale obowiązuje limit miejsc. Więcej informacji o projekcie i zapisach na stronie internetowej tydzienmalzenstwakrakow.pl.

Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Krakowa.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy