Reklama

Kraków

KIERMASH, czyli targi mody niezależnej i designu w bożonarodzeniowej odsłonie

Źródło: krakow.pl
Dodano: 13.12.2023
Zdjęcie: Michał Ziębowicz
Zdjęcie: Michał Ziębowicz
Share
Udostępnij

Co roku, w grudniu, przez 2 dni lokalne, małopolskie manufaktury oferują kawałek swojej całorocznej pracy, by móc spełnić świąteczne marzenia i zaopatrzyć gości w naprawdę oryginalne prezenty. Mowa oczywiście o KIERMASHu, czyli doskonale znanych wszystkim, małopolskich targach mody niezależnej i designu użytkowego. Najbliższa edycja dobędzie się 16 i 17 grudnia.

W najbliższy weekend w Hali 100-lecia KS Cracovii przy krakowskich Błoniach będzie można spotkać znane, niszowe polskie marki prezentujące ubrania, gadżety, akcesoria, kosmetyki i całą moc pomysłów na upominki – od choinkowych ozdób, przez zimowe smakołyki, biżuterię i tradycyjne skarpety. Organizatorzy zapewniają, że jak co roku, tak i teraz nie zabraknie bożonarodzeniowego klimatu i dekoracji.

– Już nie możemy doczekać się grudniowej edycji KIERMASHu. Obiecujemy wam naprawdę magiczny klimat, pełen niespodzianek i nowości. Dajcie się ponieść świątecznej atmosferze i koniecznie zajrzyjcie do nas – zachęcają Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan.

Czego dokładnie możecie spodziewać się podczas grudniowej edycji KIERMASHu?

#closertofashion #closertodesign

Na odwiedzających czekać będą nie tylko choinkowe ozdoby i świąteczne pyszności, ale również: niepowtarzalne, jakościowe płaszcze i kolorowe kurtki, bluzy, sukienki, spodnie, ciepłe czapki, szaliki i rękawiczki, ręcznie wytwarzana biżuteria oraz starannie wyselekcjonowany design

#closertonaturalbeauty

Podczas KIERMASHu nie zabraknie naturalnych, ekologicznych i wegańskich kosmetyków, idealnych na zimowy czas, gdy skóra potrzebuje dodatkowej ochrony.

#closertonaure

Na targach, jak co roku, znajdzie się stoisko ze świątecznymi choinkami z podkrakowskiej hodowli w Leszczynie, dzięki którym wnętrza domów wypełnią się nie tylko urokiem świeżych drzewek, ale również ich zapachem.

#closertofood

KIERMASH połączył siły z cyklicznym krakowskim wydarzeniem kulinarnym ART & FOOD BAZAR, które zaserwuje odwiedzającym gastro-specjały od lokalnych dostawców. Na stoiskach znajdą się grzane wina, aromatyczne kawy i herbaty, a także słodycze, miody, syropy, pasty i inne przetwory. Wszystko świeże i znakomitej jakości – idealne na prezent.

#closertoethics

KIERMASH to targi mody niezależnej i designu, na których znajdziecie wszystko, co zostało stworzone w etycznym i odpowiedzialnym duchu „less waste”.

Projekt jest współfinansowany ze środków miasta Krakowa.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy