Reklama

Kraków

„Preskot” w Teatralnym Instytucie Młodych

Źródło: krakow.pl
Dodano: 12.02.2024
Zdjęcie: Jeremi Astaszow
Zdjęcie: Jeremi Astaszow
Share
Udostępnij

Spektakl „Preskot” to opowiedziana z wrażliwością, czułością i humorem historia, o potrzebie komunikacji i prawdy w rodzinie, o potrzebie bliskości, która uruchamia wyobraźnię i najcieplejsze uczucia, pomagające przetrwać najtrudniejsze chwile. Spektakl można zobaczyć w sobotę, 17 lutego, o godz. 13.00 w Teatralnym Instytucie Młodych Teatru Ludowego.

Są takie chwile w życiu, kiedy wydaje się, ze dziecko przejmuje odpowiedzialność za rodziców. Przestaje zadawać trudne pytania, bo rodzice przestali dawać mu trudne odpowiedzi. Ale przecież czuje i rozumie, że wokół źle się dzieje. Czasem jednak jest to ciężar zbyt duży do uniesienia przez małego człowieka, dlatego potrzebuje on pomocy. A któż może przyjść z pomocą, jak nie przyjaciel?

Tak też zdarzyło się w życiu dziesięcioletniego Jacksona. Kiedy jego świat zachwiał się w posadach, kiedy kłopoty przytłoczyły jego rodziców, a poczucie bezpieczeństwa dzieci zostało wystawione na wielką próbę, u boku chłopca pojawił się przyjaciel. Mruczący, gadający, wielki kot.

Spektakl jest opowieścią, którą warto obejrzeć rodzinnie – doskonale odbierają ją dzieci z pierwszych klas szkoły podstawowej, jak i te starsze.

Więcej informacji oraz bilety tutaj.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy