Reklama

Kraków

Koncert muzyki epickiej z gier w TAURON Arena Kraków

krakow.pl / SŁ
Dodano: 15.11.2023
Fot. materiały prasowe / krakow.pl
Fot. materiały prasowe / krakow.pl
Share
Udostępnij

Przygotuj się na wyjątkowe przeżycie – Gaming concert, czyli koncert muzyki epickiej z gier. Potężne symfoniczne show, nie tylko dla miłośników muzyki ze świata gier, odbędzie się 6 kwietnia 2024 r. w TAURON Arenie Kraków.

Na scenie wystąpi orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra & Choir pod batutą Adama Domurata oraz soliści. Wykonawcy zachwycą wspaniałymi aranżacjami legendarnych soundtracków m.in z takich gier jak: Doom, Battlefield, Assassin’s Creed, Horizon: Zero Dawn, League of Legends, Dragon Age, Apex Legends, Wiedźmin, Hogwarts Legacy i wielu innych.

Doznania dźwiękowe wraz z doskonałą oprawą wizualną na gigantycznym ekranie LED, efektami świetlno-laserowymi oraz efektami specjalnymi wprowadzą widzów w zupełnie nowy poziom emocji.

Jeśli lubisz ciekawe kombinacje muzyczne, a także efektowne połączenie świata muzyki i świata obrazu – to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Będzie to wieczór pełen zwrotów akcji, muzycznych niespodzianek, bohaterów i opowieści o ich walce o lepszy świat i wiarę w dobro.

Organizatorem wydarzenia jest Visual Production.

Informacje o biletach są dostępne na stronie organizatora.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy