Reklama

Kraj

W Warszawie rozpoczęła się konwencja “Programowy Ul Prawa i Sprawiedliwości”

PAP
Dodano: 13.05.2023
74019_13m3
Share
Udostępnij

Z udziałem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i najważniejszych polityków ugrupowania w sobotę przed południem rozpoczęła się w Warszawie dwudniowa konwencja “Programowy Ul Prawa i Sprawiedliwości”.

Szef sztabu, europoseł Tomasz Poręba powiedział PAP, że po wielu miesiącach spotkań i dyskusji z Polakami Prawo i Sprawiedliwość robi kolejny programowy krok. Jak dodał, nazwa konwencji, czyli “Programowy UL Prawa i Sprawiedliwości” nie jest przypadkowa. “Z badań socjologicznych wynika, że jedną z głównych zalet PiS w oczach Polaków jest pracowitość. Sądzi tak również wielu wyborców opozycji. Dlatego w najbliższy weekend czeka nas intensywna praca w Ulu” – zaznaczył Poręba.

Według sztabowców PiS, weekendowe wydarzenie będzie podzielone na kilkanaście paneli. W dyskusjach wezmą udział najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości, a także zaproszeni eksperci zajmujący się różnymi dziedzinami życia społecznego i gospodarczego.

“W innowacyjnej formie, podczas dwudniowej debaty programowej będziemy kontynuować naszą pracę programową, którą rozpoczęliśmy kilkanaście tygodni temu spotkaniami z wyborcami pod hasłem +Przyszłość to Polska+” – poinformował PAP rzecznik PiS Rafał Bochenek.

“Polacy to nasi eksperci programowi. Rozmawialiśmy z nimi podczas setek spotkań. W +Ulu Programowym+ będziemy pracować nad pomysłami, które są efektem rozmów z Polakami” – zapowiedział Bochenek.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy