Reklama

Kraj

Łódzkie: pięć ofiar śmiertelnych czterech wypadków drogowych w ciągu 12 godzin

Hubert Bekrycht / PAP
Dodano: 08.01.2023
70645_8st4
Share
Udostępnij
W czterech wypadkach zginęło pięć osób, a cztery zostały ranne – to tragiczny bilans 12 godzin na drogach województwa łódzkiego od sobotniego wieczoru do niedzielnego poranka – podali policjanci, strażacy i drogowcy.

Przed godz. 19.00 w sobotę na autostradzie A2 w Nowostawach Dolnych w pow. brzezińskim (Łódzkie) dachowało auto osobowe. Dwie osoby były reanimowane – podał rzecznik KW PSP mł. bryg. Jędrzej Pawlak. Dodał, że na miejscu zginął 20-letni mężczyzna a 18-letnia pasażerka samochodu zmarła w szpitalu; w wyniku dachowania jedna osoba została ranna – to kierująca bmw kobieta – przekazali policjanci z Brzezin.

Godzinę później w miejscowości Borki w pobliżu Łęczycy (Łódzkie), po zderzeniu dwóch aut osobowych zginęła jedna osoba. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. W tym wypadku jedna osoba została ranna.

W nocy z soboty na niedzielę na al. Włókniarzy w Łodzi bmw wjechało w latarnię. Zginęła 22-letnia kobieta. Ranny, 20-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala – podali ratownicy.

Na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Bobry, między Radomskiem a Kłomnicami (Łódzkie), w niedzielę ok. godz. 7.00 samochód osobowy uderzył w drzewo. Zginęła jedna osoba. Śmiertelną ofiarą jest mężczyzna. Ranna została też kobieta – przekazał mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

W miejscu wypadku w Bobrach nadal zablokowana jest dk 91. Wyznaczono objazdy drogą wojewódzką nr 784 i drogami lokalnymi – poinformował Piotr Szczepanik z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy