Reklama

Kraj

Warszawa: w mieszkaniu na Mokotowie wybuchła elektryczna hulajnoga

Bartłomiej Figaj / PAP
Dodano: 31.10.2022
68556_31pa2
Share
Udostępnij
W mieszkaniu na Mokotowie przy ul. Konduktorskiej wybuchła hulajnoga. Eksplozja wyrwała drzwi i okna, a nawet kawał ściany. Policjanci ustalają okoliczności, w których doszło do wybuchu elektrycznej hulajnogi – poinformował podkom. Robert Koniuszy.

"Policjanci ustalają okoliczności, w których doszło do wybuchu elektrycznej hulajnogi. Ze wstępnych ustaleń wynika, ze urządzenie stojące w jednym w mieszkań na warszawskim Mokotowie wybuchło w czasie, kiedy mężczyzna szykował się do wyjścia z mieszkania. Poważnie została naruszona konstrukcja drzwi wejściowych" – przekazał rzecznik Komendy Rejonowej Policji Warszawa II podkom. Koniuszy.

Zaznaczył, że hulajnoga "została zabezpieczone do dalszej ekspertyzy".

Wcześniej PAP pisała o wybuchu w mieszkaniu na Mokotowie. Strażacy otrzymali informację o eksplozji przy ul. Konduktorskiej na Mokotowie ok. godz. 9. W mieszkaniu przebywała jedna osoba. Poszkodowany trafił do szpitala z objawami podtrucia gazami, które powstały w wyniku eksplozji.

St. asp. Piotr Rżysko z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie przekazał, że osoba, która zgłaszała na telefon ratunkowy zdarzenie informowała, że w mieszkaniu była elektryczna hulajnoga.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze

Reklama

Polecane

Reklama

Najpopularniejsze

Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy