Kariera

Na Podkarpaciu startuje Klub Młodych Liderów

Artykuł Partnera
Dodano: 01.06.2013
4744_KML_www_3
Share
Udostępnij
Jeżeli masz od 18 do 26 lat, mieszkasz w województwie podkarpackim, chcesz realizować własne działania, nauczyć się pozyskiwać wsparcie, nawiązać nowe kontakty i przyjaźnie, stać się częścią czegoś ważnego i przede wszystkim odnieść sukces, możesz spróbować swoich sił w Klubie Młodych Liderów. Klub powstał z myślą o tych, którzy chcą coś zmienić w najbliższym otoczeniu, ale nie zawsze wiedzą jak się za to zabrać. 
 
Do udziału w projekcie Organizatorzy zapraszają osoby, dla których wolontariat jest czymś więcej niż tylko sposobem na zabicie nudy, z którą po prostu nie można już wytrzymać, a własny rozwój jest dla nich jednym z priorytetów.
 
28 aktywnych uczestników, po tygodniowych warsztatach w Nowym Sączu (w terminie od 28 VII do 3 VIII 2013 r.), stanie na czele 14. Klubów Młodych Liderów. Zadaniem Klubów będzie realizacja własnych działań, na które przeznaczono dofinansowanie w wysokości 3 000 zł. Działania mogą być dowolne, muszą jednak odpowiadać na potrzeby ludzi i miejsc, w których będą realizowane.
 
Projekt kończy wizyta studyjna – uczestnicy odwiedzą wszystkie grupy KML, zakończona targami w Jarosławiu. Targi KML będą okazją do podzielenia się doświadczeniami, zainspirowania pomysłami i zachęcenia innych do pracy na rzecz społeczeństwa obywatelskiego.
 
Żeby zgłosić się do udziału w projekcie wystarczy wejść na stronę www.liderzy.org i wypełnić elektroniczną ankietę rekrutacyjną, znajdującą się w zakładce "Zgłoś się!". Do ankiety należy dołączyć skany dokumentów potwierdzających dotychczasową działalność społeczną, np. listów referencyjnych, zaświadczeń o wolontariacie.
 
Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 7 lipca. O zakwalifikowaniu do projektu będzie decydować motywacja i chęć realizacji własnych działań dla dobra innych.
 

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub chcesz zdobyć więcej informacji: Łukasz Zagrobelny, e-mail: poczta@liderzy.org, tel. 793 577 794
 
Projekt został dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich dlatego udział w nim jest całkowicie bezpłatny. Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów, w tym kosztów dojazdu.
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy