Kariera

Akademia Podatkowa – szansa dla studentów

Artykuł Partnera
Dodano: 25.03.2013
2994_podatkowa
Share
Udostępnij
Jeszcze do 1 kwietnia studenci 4 i 5 roku prawa, administracji i kierunków ekonomicznych mogą zgłaszać chęć udziału w Akademii Podatkowej organizowanej przez Deloitte.

Akademia Podatkowa to cykl warsztatów, prowadzonych przez doradców podatkowych Deloitte w największych polskich miastach. To oferta dla tych, którzy chcą uczyć się od najlepszych specjalistów oraz nieustannie doskonalić swoją wiedzę i umiejętności. Zajęcia składające się z wykładów oraz case studies, to okazja do zapoznania się z praktycznymi aspektami pracy doradcy podatkowego.

Uczestnictwo w Akademii Podatkowej to przede wszystkim wiedza oraz jak twierdzą organizatorzy mocny punkt w CV. Dzięki udziałowi w zajęciach studenci będą mogli w praktyce sprawdzić i poszerzyć swoją wiedzę na temat podatków oraz poznać specyfikę pracy konsultanta. Uczestnicy poznają także funkcjonowanie międzynarodowej firmy oraz ludzi, którzy ją tworzą.

Co powinieneś zrobić by wziąć udział w Akademii Podatkowej:
 
1. Spełnić wymogi formalne (rok i kierunek studiów).
2. Zaaplikować.
3. Po otrzymaniu zaproszenia wziąć udział w sesji testowej.
W Akademii Podatkowej wezmą udział osoby, które osiągnęły najlepsze wyniki w testach.

   
Sesja testowa odbędzie się 8 kwietnia (poniedziałek) na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Grunwaldzkiej 13, w salach nr 211 (godz. 8.00-13.00) oraz nr 200 (godz. 15.30-17.00)

Warsztaty Akademii Podatkowej odbędą się 18 kwietnia.

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny można znaleźć >tutaj<

 
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy