Kariera

Targi Kariery – Kariera Programisty – Kariera Testera

Artykuł Partnera
Dodano: 20.03.2013
2771_targi_informatyczne_lead
Share
Udostępnij
Targi Kariery – 2w1. Jednego dnia, w jednym miejscu spotkają się ambitni programiści oraz testerzy oprogramowań, którzy nie boją się nowych wyzwań. Podczas targów uczestnicy będą mieli szanse na nawiązanie bezpośredniego kontaktu z jednymi z najlepszych polskich pracodawców, porównania oferty pracy oraz przekazania swojego CV we "właściwe ręce".
 
Targi będą nie tylko okazją do spotkania z osobami związanymi z branżą IT lecz również poszerzenia wiedzy dzięki ciekawym prelekcjom ekspertów dedykowanych dziedzin.

Gościem honorowym będzie Michał „Rysiek” Woźniak z Fundacji Wolnego i Otwartego Oprogramowania, który wygłosi prelekcję pt.: Start do kariery IT poprzez organizację pozarządową?

Pozostałe prelekcje poprowadzą m. in.: Anita Szymczuch, Gustaw Lasek, Piotr Karczmarz, Rafał Skóra i Łukasz Anwajler.

Udział w Targach jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji.
Wszyscy uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe oraz będą mieli szansę udziału w losowaniu cennych nagród ufundowanych przez Partnerów wydarzenia.

Zainteresowanych szansą zdobycia pracy w branży IT zapraszamy do udziału w innowacyjnej platformie spotkań dla specjalistów, już 23 marca do Hotelu Bristol w Rzeszowie (ul. Rynek 20-23).

Rejestracja online:
>Testerzy< >Programiści<

Szczegółowe informacje na: www.careercon.pl

 
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy