Kariera

Coaching Cafe, czyli o dobrych relacjach z samym sobą

Artykuł Partnera
Dodano: 19.03.2013
2762_cafe
Share
Udostępnij
Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z samym sobą oraz kształtowanie właściwego obrazu własnej oceny – te zagadnienia będą głównym tematem wiosennego spotkania Coaching Cafe, organizowanego we środę, 20 marca przez International Coach Federation Oddział w Rzeszowie.
 
W trakcie warsztatu uczestnicy szkolenia dowiedzą się m.in. o tym, co znajduje się u podstaw  każdej  relacji interpersonalnej, o którą staramy się dbać, zabiegać, naprawiać; czy uważność (skoncentrowanie się na swoim wewnętrznym świecie) jest w modzie, czy może jest to coś, co jest od dawna znane i doceniane; jak zrozumieć siebie i kierować sobą; jak kształtować właściwy obraz własnej oceny i jak ją podnieść, jeśli jest zbyt niska; dlaczego warto się opiekować sobą i po czym poznać, że jestem otoczony opieką oraz jak być swoim najlepszym opiekunem; a także jak to wszystko połączyć w jedną całość, a przy tym być refleksyjnym i zrelaksowanym.

Spotkanie poprowadzi Marta Marzęciak, dyplomowany Coach ICI, z wykształcenia psycholog, absolwentka KUL. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie coachingu, obecnie w trakcie certyfikacji FCF Coach Noble Manhattan, praktyk NLP, ma za sobą wiele szkoleń z zakresu psychologii i pomocy pedagogicznej. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe, obecnie pracuje z młodzieżą gimnazjalną; oprócz indywidualnych sesji coachingowych prowadzi diagnostykę młodzieży i dorosłych w zakresie problemów emocjonalnych, dysharmonii rozwojowych, zaburzeń psychicznych. Uczestniczy w  interwencjach kryzysowych w sytuacjach takich jak przemoc, trauma, strata, itp.  oraz udziela pomocy terapeutycznej. Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu i Psychoterapii Behawioralno-Poznawczej. 
 
Spotkanie odbędzie się 20.03.2013 (środa) w godz. 17.00-19.30 w Hotelu Hubertus przy ul. Mickiewicza 5 w Rzeszowie (sala taneczna).
 

Zgłoszenia: Dla członków ICF oraz dla osób, które uczestniczą w Coaching Cafe ICF po raz pierwszy lub drugi – spotkanie jest bezpłatne. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc należy potwierdzenie obecność na adres: rzeszow@icf.org.pl. Dla osób niezrzeszonych w ICF koszt uczestnictwa w spotkaniach Coaching Cafe to 50 zł.
 

Share
Udostępnij

Nasi partnerzy