Dom

Uroczyste otwarcie Galerii Integracyjnej i wernisaż wystawy W obszarach Sztuki

Materiał Partnera
Dodano: 14.09.2021
56185_otwarcie_galerii_wernisaz_21-resizer-750
Share
Udostępnij
25.09.2021 r. o godz. 17.00 przy ul. Krakowska 289 w Rzeszowie nastąpi uroczyste otwarcie Galerii Integracyjnej i wernisaż wystawy „W obszarach Sztuki”

W nowoczesnych wnętrzach niskoenergetycznego obiektu siedziby Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Rzeszowie, w miejscu spotkań inżynierów zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej galerii artystycznej „Galerii Integracyjnej” i wernisaż wystawy malarstwa, rysunku, rzeźby, muzyki i animacji „W obszarach Sztuki”.

Pierwsza odsłona Galerii Integracyjnej miała miejsce początkiem grudnia 2020 r., w której prezentowana była wystawa malarstwa i rysunku Anny Baran, rzeźby Aleksandra Majerskiego i muzyki  z animacjami Krzysztofa Augustyna pod tytułem: „W obszarach Sztuki” Międzynarodowej Grupy ABAMAK.

Różnorodność, która jest wszechobecna i jest bardzo pozytywnym zjawiskiem, powinna być źródłem postępu. Galeria Integracyjna w budynku Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa została powołana z potrzeby wprowadzenia do środowiska różnej specjalności Inżynierów Sztuki szeroko rozumianej, jako że w życiu codziennym, środowiska te z racji odmiennych dziedzin jakimi się zajmują, działają w odległych od siebie miejscach. Potrzebą powstania Galerii Integracyjnej stała się chęć doznania specyficznej i niecodziennej konfrontacji różnych przekazów tych środowisk na temat Świata oraz zauważenia inności jego rozumienia. Konfrontacja ta ma na celu wzbogacenie i rozszerzenie horyzontów naszego postrzegania, dostarczania nam innej wiedzy na Jego temat oraz obudzenie innych obszarów wrażliwości.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy