Reklama

Dom

Nowoczesne materace do spania

Artykuł sponsorowany
Dodano: 12.08.2021
55537_foto-tyt-resizer-750
Share
Udostępnij
Planując zakup materaca musimy podjąć szereg istotnych decyzji. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań i bardzo trudno jest znaleźć model o idealnie dopasowanym charakterze. Ważne aby ostatecznie postawić na produkt, który będzie odpowiadał naszym indywidualnym preferencjom w zakresie twardości, rozmiaru oraz wykorzystanych technologii konstrukcyjnych. 

Komfort oferowany przez współczesne materace do łóżek ma wiele wymiarów. Tylko od nas zależy czy zdecydujemy się na model o właściwościach ortopedycznych, materac nawierzchniowy przeznaczony na kanapę czy zaawansowany technologicznie materac hybrydowy. 

Idealne dopasowanie – materace termoelastyczne 

Jeśli zależy nam na idealnym dopasowaniu niezależnie od ciężaru oraz przyjmowanej pozycji snu, dobrym wyborem okaże się z pewnością model termoelastyczny. Materace do łóżek z tej kategorii stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnych modeli piankowych. Zastosowane w nich technologie decydują o tym, że znakomicie wpisują się one w najbardziej wygórowane oczekiwania odbiorców. 

Jedną z ciekawszych propozycji w obszarze materacy termoelastycznych jest bez wątpienia materac MINDFOAM BIO 18. 
 
    
Charakterystyczną cechą tego modelu jest perforowana, 7-strefowa budowa oraz pianka nasączona olejkami eterycznymi z wyciągiem z kokosa i lnu. Takie rozwiązanie gwarantuje harmonijny i spokojny sen oraz doskonałe podparcie kręgosłupa. Za idealne wyprofilowanie i dopasowanie do budowy ciała odpowiada połączenie wysokosprężystej pianki Biogreen (12cm) oraz miękkiej pianki Viscoelastic (6cm). 

Innowacyjne materace hybrydowe 

Nie ulega wątpliwości, że hybrydowe materace do łóżek to prawdziwa innowacja w zakresie jakości i komfortu snu. Dzięki połączeniu zalet modeli sprężynowych i piankowych, uzyskano produkty gwarantujące nienaganne podparcie kręgosłupa przy zachowaniu doskonałej elastyczności punktowej. 

Dobrym przykładem zaawansowanego technologicznie materaca hybrydowego jest model Next JMB Hybryd 1000. Niezależnie działające sprężyny to nie tylko świetne dopasowanie do ciała użytkownika, ale także cicha praca wspomagająca nieprzerwany i spokojny sen. 
 
     
Wyróżniającym się elementem tego produktu jest również żelowa pianka znajdująca się na wierzchniej warstwie materaca. Odpowiada ona zarówno za większą elastyczność oraz sprężystość, jak i optymalną termoizolację produktu.

Materac nawierzchniowy – bądź przygotowany na każdą okazję 

Jeśli chcesz poprawić komfort snu na kanapie bądź tymczasowo zwiększyć funkcjonalność starego, niewygodnego materaca, postaw na nowoczesny materac nawierzchniowy. Jest to produkt, który warto mieć pod ręką chociażby ze względu na nieprzewidziane wizyty Gości. Najbardziej wygórowane oczekiwania odbiorców spełni bez wątpienia model MP-170 HR. Jest to materac do łóżka, który znakomicie dopasowuje się do wagi i pozycji snu użytkownika, a ponadto oferuje wytrzymałość na długie lata. 
 
 

Sprawdź także inne rodzaje nowoczesnych materacy JMB

Nowoczesne materace do łóżek marki JMB od wielu lat są doceniane przez Klientów o zróżnicowanych potrzebach. Niezależnie od tego na jakie wypełnienie oraz technologie się zdecydujesz, możesz wybrać model o pożądanym stopniu twardości i wymiarze, który z pewnością znakomicie dopełni Twoją sypialnię. 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy