Reklama

Dom

Portal architektura – wszystko zarówno dla architekta, jak i klienta.

Materiał Partnera
Dodano: 12.03.2021
imelio
Share
Udostępnij
Architektura mieszkalna to niezwykła dziedzina, która dba o bezpieczeństwo i komfort naszego życia. Jest to specjalność, która wymaga zarówno odpowiedniej wiedzy teoretycznej, jak i praktycznego doświadczenia oraz dużej wyobraźni przestrzennej, które razem są kluczem do tworzenia wyjątkowych budynków. W zależności od ich przeznaczenia powstają majestatyczne, proste i surowe budowle lub te najbardziej ekstrawaganckie, nowoczesne i wyjątkowe niejednokrotnie będące małymi dziełami sztuki. Bez względu na rodzaj budownictwa, powinno ono łączyć w sobie wyjątkową trwałość, niezwykłą użyteczność i ponadczasowe piękno.

Poznaj nowoczesną myśl architektoniczną!
Imello portal pragnie zaprosić do współpracy wszystkich pasjonatów architektury, zawodowych architektów i dekoratorów wnętrz oraz producentów i dystrybutorów najwyżej jakości podłóg, materiałów wykończeniowych i elementów wnętrzarskich. To tu razem śledzimy najnowsze nowinki architektoniczne, dzielimy się swoim doświadczeniami, wymieniamy pomysły przydatne dla architekta i współpracujemy ze sobą na polu biznesowym.

Architektura mieszkalna na miarę XXI wieku
Architektura jak każda dziedzina podlega ciągłym zmianom i podąża za nowymi trendami. O ile istnieją zasady projektowe, których bezwzględnie należy przestrzegać, tak najnowsze rozwiązania technologiczne stwarzają coraz to nowe możliwości architektoniczne. Dążenie do niezwykłej trwałości i piękna projektowanych budynków to cel, który przyświeca każdemu profesjonalnemu architektowi. Równie mocno przykuwa on uwagę do funkcjonalności swojego działa, które w przypadku projektowania domów jednorodzinnych przekłada się na komfort i zadowolenie jego mieszkańców. Trendy w architekturze  zmieniają się wraz z nastaniem nowych czasów, niezwykły postęp technologiczny daje ogromne możliwości projektowe, dlatego każdy architekt musi być głodny nowinek technologicznych i umieć stosować innowacyjne rozwiązania do domu. 

Kreatywność i nowoczesne rozwiązania
Na naszym portalu zrzeszamy wszystkich ludzi związanych z architekturą, którzy mogą wymieniać swoje pomysły i doświadczenia oraz pomóc nam stworzyć nowoczesne wnętrze domu. Tu znajdziesz inne osoby z branży pełne pasji, wyobraźni i kreatywności, które nigdy nie pozwalają sobie spocząć na laurach i cały czas szukają nowych ciekawych rozwiązań. Nowoczesny dom – wnętrza niezwykle estetyczne i funkcjonalne – to symbol nowej ery budownictwa przyszłości, wyznacznik nowego jutra, gdzie tradycyjne budownictwo zastąpią inteligentne budynki na miarę nowego wieku.

Portal dla architektów z całej Polski
Dobrze przemyślana struktura domu to rzecz podstawowa dla wszystkich architektów, których serdecznie witamy na naszym portalu. Razem z Wami śledzimy najnowsze trendy w projektowaniu wysoce funkcjonalnych i estetycznych wnętrz. Przedstawiamy najlepsze rozwiązania zaproponowane przez naszych partnerów, prezentujemy materiały podłogowe i elementy wnętrzarskie idealne dla każdego pomieszczenia. W tych trudnych czasach pragniemy wesprzeć architektów z całej Polski, oferując im możliwość współpracy z naszym portalem. To u nas możesz stworzyć bezpłatny profil architekta, zyskać nowych klientów indywidualnych i podjąć owocną współpracę z partnerami biznesowymi i najbardziej znanymi markami z branży architektonicznej.

Architektura dla każdego na Imello.pl
Nasz serwis to nie tylko miejsce dla profesjonalnych architektów. Z przyjemnością witamy u siebie wszystkich amatorów i pasjonatów architektury, którzy chętnie śledzą najnowsze trendy pojawiające się na rynku. Nasz portal skierowany jest także do Ciebie, jeśli marzyć o projekcie nowoczesnego domu zbudowanego na miarę Twoich potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych. Współczesna architektura mieszkalna daje całe bogactwo możliwości, z których doskonale zdajemy sobie sprawę, dlatego chcemy poprowadzić Cię przez ten wyjątkowy świat projektowania Twojego wymarzonego domu.

Wybierz najlepsze marki z podłogami i elementami wnętrzarskimi!
U nas znajdziesz materiały wykończeniowe, podłogi i elementy wnętrzarskie najlepszych producentów i dystrybutorów m.in.: Rols Wool Carpets, Lareco, Illulian, Profidomo, PRESTIGE Decor, Walczak Podłogi Drewniane, Trellis, Verle Küchen, Sylka Carpets, Polish Floors i wielu innych.
 

Odwiedź renomowane sklepy z branży architektonicznej!
Dzięki naszemu serwisowy szybko zobaczysz na mapie listę sklepów stacjonarnych w całej Polsce takich jak: SWISS KRONO, Jawor-Parkiet, Domdrewna.com, Parkiet Studio, Mojepodlogi.com, Melagu.pl, CLASSEN, Coniveo, Parkiet Hajnówka, Dzik–Podłogi czy MultiContract.

Architektura wnętrz – z pasji do piękna
Nie masz pomysłu na styl swoich wnętrz? Nie posiadasz czasu, aby samodzielnie zaprojektować i urządzić swoje pomieszczenia? Masz trudność z wyobrażeniem sobie efektu projektu architektonicznego swojego wymarzonego lokum? Witaj w domu z Imello.pl! Nasz portal dla architektów pozwoli Ci skontaktować się z profesjonalnymi architektami i dekoratorami wnętrz z całej Polski. Z nami szybko uzyskasz fachowe doradztwo, zapoznasz się z ciekawymi projektami mieszkań i najnowszymi trendami designerskimi. Umówisz się z ekspertami w wybranej lokalizacji lub zaprosisz ich na wizytę do swojego domu.
 

Nie czekaj i skorzystaj z usług profesjonalistów!
Portal dla architektów Imello.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom branży architektonicznej. Rozumiemy potrzebę komfortowych, a przede wszystkim bezpiecznych zakupów online w dobie panującej pandemii. Dlatego też bez wychodzenia z domu możesz wybrać interesujące Cię materiały wykończeniowe oraz dekoracyjne i sprawdzić jak będą wyglądały w Twoich wnętrzach.

Zobacz wizualizację Twoich wnętrz bez wychodzenia z domu!
Na Imello.pl udostępniamy nowoczesny wizualizator wnętrz zarówno dla klientów indywidualnych, jak i profesjonalnych architektów i designerów, które za sprawą kilku prostych kroków pozwoli Ci stworzyć bardzo realistyczną wizualizację każdego pomieszczenia. Sprawdź jakie to proste!

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy