Reklama

Dom

Światowa premiera produktu Marma Polskie Folie na Expo Dom w Rzeszowie

Materiał partnera
Dodano: 02.03.2020
49803_rewolucja
Share
Udostępnij
Marma Polskie Folie złożyła wniosek patentowy dla rewolucyjnego materiału izolującego do nowoczesnych konstrukcji dachowych. Światowa premiera produktu odbędzie się podczas Podkarpackich Targów Budownictwa Expo Dom w Rzeszowie, w dniach 6-8 marca br. 
 
Podkarpackie Targi Budownictwa Expo Dom 2020 zostały wybrane na miejsce światowej premiery rewolucyjnego materiału izolującego, stosowanego w nowoczesnych konstrukcjach dachowych, stworzonego przez inżynierów i ekspertów Marma Polskie Folie. To tu, po raz pierwszy publicznie zostanie zaprezentowany Ekran MPFort 2F. 
 
Od 6 do 8 marca 2020 w Hali Podpromie  będzie można zapoznać się z tym produktem i jego właściwościami. Opracowywany w ścisłej tajemnicy, a obecnie objęty zgłoszeniem patentowym, zostanie po raz pierwszy zaprezentowany szerokiej publiczności. 
 
Na stoisku targowym nr 170 na Hali Podpromie w Rzeszowie każdy, kto interesuje się nowoczesnymi rozwiązaniami w budownictwie będzie mógł porozmawiać wynalazcami nowego materiału, dowiedzieć się o właściwościach i parametrach. Osoby, które budują swój dom, zawodowo zajmują się budownictwem, dekarze, architekci, inwestorzy, sprzedawcy materiałów budowlanych będą mieli okazję zobaczyć i dotknąć nowy ekran MPFort 2F.  
 
Jest to podwójna wysokoparoprzepuszczalna membrana dachowa, produkowana według nowatorskiej, zastrzeżonej przez Marma Polskie Folie, metody wytwarzania. Charakteryzuje się tym, że oprócz bardzo wysokiej wytrzymałości i trwałości, ma dodatkowe nowe cechy uzyskane dzięki połączeniu dwóch filmów.
 
 
W środku każdej tradycyjnie produkowanej membrany wstępnego krycia (MWK) jest film, który zatrzymuje wodę przedostającą się z zewnątrz, a przepuszcza parę wodną z wnętrza domu. W Ekranie Turbo są dwa takie filmy połączone specjalną włókniną o pionowych włóknach, które tworzą dodatkową mikroprzestrzeń rozdzielającą. Ta przestrzeń powoduje tłumienie wysokich dźwięków, a zatem zwiększa komfort akustyczny wewnątrz domu.
 
– To rewolucyjna technologia. Teraz każdy, kto w izolacji swojego dachu chce zastosować materiał najwyższej jakości, dostanie ją. Nie musi iść na kompromis: trwałość, akustyka czy paroprzepuszczalność –  mówi Marta Półtorak , prezes Marma Polskie Folie. Ten przełomowy produkt chcieliśmy pokazać światu właśnie w Rzeszowie, miejscu siedziby firmy. Najlepszym zaś momentem są Targi Expo Dom – dodaje. 
 
W drugim dniu Targów – 7 marca – odbędzie się również prezentacja inż. Krzysztofa Patoki, eksperta nowoczesnych technologii w pokryciach dachowych, na temat korzyści z zastosowania Ekranu MPFort 2F  w warstwach dachu.
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy