Reklama

Dom

KRUSZYWA PUTERLA – tam gdzie szeroka oferta wysokiej jakości kruszyw, kamienia i kostki brukowej idzie w parze z doświadczeniem i atrakcyjnymi cenami.

Artykuł sponsorowany
Dodano: 27.05.2024
KRUSZYWA PUTERLA
KRUSZYWA PUTERLA
Share
Udostępnij

Realizujesz dużą inwestycję, budujesz dom, urządzasz ogród? Planujesz wykonać podjazd lub drogę dojazdową do swojej posesji? Marzy Ci się idealny taras lub ogród, którego ścieżki i murki tworzą naturalną harmonię z roślinnością, której poświęcasz tak wiele uwagi? Poznaj Centrum Kamienia Ogrodowego i Drogowego „KRUSZYWA PUTERLA”

Skład działa na terenie Rzeszowa od 2005 roku. Posiadamy rozbudowany asortyment kruszyw i materiałów budowlanych oraz drogowych. Dowozimy każdą ilość własnym transportem. Umożliwiamy szybką dostawę towaru za pomocą własnego zaplecza transportowego. Nasza ambicją jest dostarczenie zamówienia w ten sam dzień. Realizujemy zamówienia zarówno dla dużych inwestycji drogowych, jak i dla osób prywatnych.

KRUSZYWA OZDOBNE I MATERIAŁY DROGOWE

Prowadzimy skład materiałów do realizacji inwestycji drogowych oraz kruszyw ozdobnych, stosowanych w dekoracji podjazdów, ogrodów, parkingów, skarp i ogrodzeń. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości kruszywa, kamień do gabonów, kamień na mury, korę kamienną, żwiry, grysy oraz piasek w atrakcyjnych cenach.

KOSTKA BRUKOWA

Posiadamy szeroki wybór kostki brukowej, kostki granitowej i materiałów budowlanych wiodących producentów. U nas każdy Klient znajdzie coś dla siebie

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE i GWARANCJA JAKOŚCI

Naszym głównym celem jest satysfakcja klienta, dlatego też nasi pracownicy dokładają wszelkich starań aby nasi klienci byli zadowoleni na każdym etapie współpracy. Wszystkie oferowane przez nas produkty znajdują się pod ciągłym nadzorem jakościowym. Dlatego też sprzedawany u nas kamień czy kruszywa budowlane są wysokiej jakości.

PROFESJONALNY SPRZĘT

Nowoczesny sprzęt, którego używamy, jak i wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza gwarantują profesjonalną obsługę i sprawną realizację zamówień.

Odwiedź Centrum Kamienia Drogowego i Budowlanego „Kruszywa Puterla” mieszczącego się w Rzeszowie przy Alei Wyzwolenia 10.

W ofercie firmy „Kruszywa Puterla” znajdziesz szeroki asortyment kostki brukowej i granitowej, kamień murowy, materiały budowlane, grysy, kamienie ozdobne do ogrodów i dekoracji w różnorodnych formach i kolorach, kruszywa budowlane, otaczaki, skały, żwiry i piasek w atrakcyjnych cenach. Dysponujemy własnym taborem dostosowanym do potrzeb każdego klienta. Nasi doradcy służą fachową pomocą i profesjonalną poradą od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-17.00 oraz w soboty w godz. 8.00-13.30.

Tel. +48 694 614 861, e-mail: piotr.puterla@wp.pl, https://kruszywaputerla.pl/

Czytaj także:

 

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy