Dom

25. Targi Budownictwa – największe w regionie 6-8 marca 2020 w Hali Podpromie w Rzeszowie

Aneta Gieroń
Dodano: 02.11.2019
48084_targi
Share
Udostępnij
Prawie 250 wystawców i tysiące zwiedzających oraz specjalne rabaty na towary i usługi. Do tego III edycja Kongresu SMART PROJECT, BUILDING & CITY, branżowe szkolenia oraz spotkania B2B z firmami z Polski i zagranicy, strefa porad architektów i inżynierów oraz targi nieruchomości. Jubileuszowe, 25. Targi Budownictwa EXPO DOM zapowiadają się imponująca zarówno pod względem oferty dla wystawców, jak i klientów indywidualnych. Swoje produkty zaprezentują producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, a także pracownie projektowe, deweloperzy i instytucje finansowe. To największa i najstarsza tego typu impreza na Podkarpaciu, która potrwa od 6 do 8 marca 2020 roku w Hali Podpromie w Rzeszowie.  
 
Rzeszowskie targi budownictwa to już tradycja z 25-letnią historią.  Adresowane są do osób, które interesują się nowoczesnymi rozwiązaniami w budownictwie, chcą skorzystać z ofert pracowni projektowych i architektury krajobrazu oraz poszukują atrakcyjnych propozycji lokalnych deweloperów i biur nieruchomości. 
  
Na Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM w Rzeszowie przyjadą: producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz instalacyjnych, mebli i elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe. Podczas imprezy będą oferować specjalne rabaty na towary i usługi, a także zaproszą do konkursów i quizów z atrakcyjnymi nagrodami. Zorganizują specjalne pokazy i chętnie odpowiedzą na pytania zwiedzających.
 
 
Fot. Tadeusz Poźniak
 
Na rok 2020 organizatorzy zapowiadają też wiele nowych imprez towarzyszących. W piątek, 6 marca po raz pierwszy odbędą się branżowe szkolenia oraz spotkania B2B z firmami z Polski i zagranicy. To będzie biznesowy dzień na Targach  Budownictwa  z inwestorami biznesowymi i indywidualnymi, deweloperami, inżynierami, architektami, szkoleniami dla inżynierów oraz menedżerów firm w zakresie delegowania i ściągania pracowników budowlanych.
 
Dzięki współpracy z Izbą Inżynierów, która deklaruje aktywną obecność na imprezie i zaproszenie kolegów z oddziałów z całej Polski, organizatorzy planują szerokie rozwinięcie tematyki budownictwa drogowego i mostowego. W planach jest współpraca z największymi firmami wykonawczymi z branży drogowej i dostawców maszyn, sprzętu i technologii dla drogownictwa.
 
25. Targom Budownictwa towarzyszyć też będzie III edycja Kongresu SMART PROJECT, BUILDING & CITY – wydarzenia skierowanego do firm i instytucji działających w obszarach budownictwa, nieruchomości i architektury. 
 
Rzeszowskie Targi to też od lat świetna platforma do nawiązywania kontaktów handlowych i zdobywania kontrahentów, a w ubiegłorocznych Targach Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM wzięło udział ponad 20 tysięcy zwiedzających. Organizatorzy spodziewają się, że w 2020 roku będzie ich jeszcze więcej.  

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy