Reklama

Ludzie

Do 31 maja zgłoszenia w plebiscycie na „Osobowość Rzeszowa”

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 20.05.2024
Fot. Tadeusz Poźniak
Fot. Tadeusz Poźniak
Share
Udostępnij

Z okazji obchodów 670-lecia Miasta Rzeszowa, po raz pierwszy trwa plebiscyt na tytuł „Osobowość Rzeszowa”. Kandydatki i kandydatów można zgłaszać do końca maja. A tych – ludzi, którzy są pełni energii, inspirują, motywują innych do działania, swoim zapałem oraz pasją zmieniają lokalny świat na lepsze, w Rzeszowie nie brakuje.

Kandydatów do tytułu oceni Kapituła składająca się m.in. z przedstawicieli rad społecznych oraz mediów. Wskaże maksymalnie 10 osób nominowanych do tytułu. 

Kandydatów w plebiscycie można zgłosić e-mailem. Wcześniej trzeba pobrać formularz zgłoszeniowy ze strony: erzeszow.pl/osobowscrzeszowa, wypełnić i drogą elektroniczną przesłać skan.

Zgłoszenie może zawierać dane tylko jednego kandydata

Można też zarekomendować swojego kandydata w sposób bardziej tradycyjny – wypełnić wspomniany formularz, wydrukować i przesłać na adres: Urząd Miasta Rzeszowa; Wydział Marki Miasta, Współpracy Gospodarczej i Turystyki, ul. Rynek 11, 35-064 Rzeszów. Pod wskazany adres z wypełnionym formularzem można się również zgłosić osobiście. Na kopercie musi być jednak dopisek: „Osobowość Rzeszowa”. Jedno zgłoszenie może zawierać dane tylko jednego kandydata.

Obrady Kapitały zaplanowano na 3-28 czerwca, nominacje zostaną ogłaszane od 1 lipca do 31 lipca. Głosowanie rozpocznie 1 sierpnia, potrwa 3 miesiące i zakończy się 31 października.

Ogłoszenie zwycięzcy plebiscytu „Osobowość Rzeszowa” odbędzie się podczas obchodów kolejnej rocznicy lokacji Rzeszowa w styczniu 2025 roku.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy