Reklama

Lifestyle

Unijne Perły Podkarpacia 2013

Jaromir Kwiatkowski
Dodano: 06.12.2013
9434_1-069
Share
Udostępnij
Pięć projektów (po jednym w każdej kategorii) zwyciężyło w drugiej edycji konkursu „Unijne Perły Podkarpacia”, zorganizowanego przez Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. 
 
Są to: w kategorii projektów społecznych  – projekt „Ku przyszłości” stowarzyszenia Ku Przyszłości;  w kategorii projektów przedsiębiorców – projekt „Wzrost konkurencyjności Olimp Laboratories poprzez wdrożenie innowacji procesowej, produktowej i marketingowej produkcji suplementów diety i środków dietetycznych” firmy Olimp Laboratories Sp. z o.o.; w kategorii projektów z dziedziny turystyki i kultury  – projekt „Utworzenie kresowej osady”, zrealizowany przez gminę Lubaczów; w kategorii  projektów z dziedziny infrastruktury technicznej i publicznej – projekt „Regionalne Centrum Transferu Nowoczesnych Technologii Wytwarzania w Mielcu”, zrealizowany przez powiat mielecki oraz w kategorii projektów z dziedziny ochrony środowiska i rewitalizacji – projekt „Blok kogeneracyjny ciepła i energii elektrycznej opalany biomasą w Ciepłowni Łężańska w Krośnie”, zrealizowany przez MPGK – Krośnieński Holding Komunalny Sp. z o.o.
 
Celem konkursu jest promocja projektów zrealizowanych przy udziale funduszy europejskich. Mogli brać w nim udział beneficjenci, którzy zrealizowali projekty na terenie województwa podkarpackiego.

Spośród ponad 70 zgłoszeń wybrano 19, które otrzymały nominację w pięciu kategoriach. Internauci oddawali na nie głosy za pośrednictwem strony www.pife.podkarpackie.pl. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Przez ostatnie 2 tygodnie oddano ponad 15 tys. głosów.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy