Reklama

Lifestyle

W piątek i sobotę – EKOGALA w Jasionce

Jaromir Kwiatkowski
Dodano: 07.12.2016
30466_GLOWNE
Share
Udostępnij

10 edycja EKOGALI – Międzynarodowych Targów Produktów i Żywności Wysokiej Jakości odbędzie się 9-10 grudnia br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce. W programie: konferencje, degustacje, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz pokazy m.in. gotowania i rękodzieła związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

Targi można będzie odwiedzać w oba dni w godz. od 10 do 17. W tematyce większości prelekcji i prezentacji dominować będzie tematyka zwyczajów i potraw związanych z Bożym Narodzeniem.

Będą też prezenty, np. karpie i choinki. W piątek, 9 grudnia, pomiędzy godzinami 12 a 14, przed CWK na spadochronie przybędzie Święty Mikołaj. Przez cały czas trwania EKOGALI na hali targowej będzie funkcjonowała „wyspa tematyczna”, na której będą się odbywać cykliczne prezentacje „Na świątecznym stole”.

Wejście na Targi dla zwiedzających jest bezpłatne. Możliwy jest też bezpłatny dojazd z Rzeszowa do Jasionki wraz z kursem powrotnym. Szczegóły dotyczące rozkładu jazdy, jak również dokładny program EKOGALI, można znaleźć na stronie www.ekogala.eu.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy