Reklama

Lifestyle

Pierwszy samolot z Jasionki do Izmiru wystartował

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 28.05.2024
Loty z Jasionki do Izmiru. Fot. Łukasz Ożóg
Loty z Jasionki do Izmiru. Fot. Łukasz Ożóg
Share
Udostępnij

Po raz pierwszy w historii poleciał we wtorek czarterowy samolot z Jasionki do Izmiru. Rejsy do Turcji odbywać się będą raz w tygodniu, we wtorki, a pobyty organizuje biuro podróży Coral Travel.

Pierwszy samolot linii Enter Air z Izmiru przywitał na podrzeszowskim lotnisku tradycyjny salut wodny od Lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej. Izmir jest drugim tegorocznym debiutem z Jasionki, po Alicante. Kolejnym będą loty na Majorkę, które startują w drugiej połowie czerwca.

Turcja najchętniej wybieranym kierunkiem z lotniska w Jasionce

– Turcja od lat jest najchętniej wybieranym kierunkiem z naszego lotniska. W szczycie tego sezonu obsługiwać będziemy 17 samolotów do Antalii, a oprócz tego połączenia do Bodrum i Izmiru, który jest naszą tegoroczną nowością –mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów.

W tym sezonie z podrzeszowskiego lotniska można polecieć bezpośrednio w sumie w 28 kierunkach do 15 krajów: Turcji, Grecji, Hiszpanii, Egiptu, Tunezji, Bułgarii, Albanii, Czarnogóry oraz Włoch, Chorwacji, USA, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec i nad polskie morze.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy