Reklama

Lifestyle

Uber Eats wkracza do Rzeszowa. Jedzenie zamówisz przez aplikację!

Natalia Chrapek
Dodano: 22.11.2019
48310_rowery
Share
Udostępnij
Uber Eats, znany w 200 miastach na całym świecie, wkracza do stolicy Podkarpacia. Od tego tygodnia za pomocą znanej aplikacji można zamówić jedzenie z 40 restauracji w Rzeszowie. Na start przygotowano zniżki o wartości 15 zł na trzy pierwsze zamówienia.
 
Dziś, aby zamówić japoński udon czy libańską tabbulech pod same drzwi, nie trzeba nawet dzwonić do restauracji. Wystarczy użyć jednej z kilku służących do tego aplikacji. W Rzeszowie taką usługę oferuje od niedawna Uber Eats, dostępny w 18 miastach w Polsce, m.in. Sosnowcu, Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Zabrzu czy Szczecinie. 
 
Dzięki popularnej platformie, rzeszowianie, a także turyści odwiedzający stolicę Podkarpacia mogą zamawiać ulubione dania z prawie 40 restauracji. I to z dowozem. Wśród bogatej oferty nie brakuje specjałów tradycyjnej kuchni staropolskiej, amerykańskiej, japońskiej czy włoskiej, które można odnaleźć chociażby w lokalach: Rdza, Pizzeria Vendetta, Hoshi Sushi, Curry Me oraz Sport’s Bar-B-Q. 
 
– Z przyjemnością witamy Rzeszów w portfolio miast, w których dostępna jest aplikacja Uber Eats. Po cichu liczymy, że nasza platforma stanie się nieodłącznym elementem życia mieszkańców stolicy Podkarpacia. Życzymy szybkich dostaw i smacznych posiłków – mówi Jakub Pietraszek, General Manager w Uber Eats Polska.
 
Uber Eats to aplikacja mobilna łącząca użytkowników z restauracjami oraz dostawcami, czyli partnerami platformy, którzy oferują możliwość dowozu wybranego posiłku w czasie nie przekraczającym 32 minut. Zamawiający może na bieżąco śledzić trasę dostawcy, dzięki czemu wie dokładnie, o której godzinie dotrze do niego posiłek. Płatność za jedzenie pobierana jest z podpiętej do aplikacji karty bankowej.
 
Na start, Uber Eats przygotował dla rzeszowian spore rabaty. Każdy kto chce skorzystać ze specjalnej zniżki o wartości 15 zł na 3 pierwsze zamówienia, powinien zainstalować na swoim smartfonie aplikację Uber Eats. Następnie wpisać w zakładce „Promocje” kod rabatowy: RZESZOW3X15. I wreszcie wyszukać na liście dostępnych restauracji swoje ulubione danie, po czym je zamówić. Zniżki obowiązują do 23 stycznia. 

-Użytkownicy telefonów z systemem operacyjnym Android znajdą Uber Eats w sklepie Google Play. Natomiast posiadacze smartfonów z logo jabłuszka pobiorą ją ze sklepu App Store – dodaje Jakub Pietraszek. 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy