Reklama

Lifestyle

Podkarpackie Święto Miodu już w sobotę

Alina Bosak
Dodano: 07.10.2022
67845_miod
Share
Udostępnij
Wspaniałe podkarpackie miody z renomowanych pasiek, miody pitne i nalewki miodowe, wyroby z pszczelego wosku i inne ciekawe produkty będzie można nabyć podczas  XVII Podkarpackie Święto Miodu w sobotę, 8 października. Kiermasz gości na parkingu przed Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie.
 
Uroczyste rozpoczęcie XVII Podkarpackiego Święta Miodu połączonego z kiermaszem odbędzie się o godz. 10.00 w Sali Audytoryjnej urzędu na II piętrze.
 
W trakcie święta ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursów: „Najlepsza Pasieka Podkarpacia 2022”, Producenci „Miodów pitnych” i „Nalewek miodowych”, „Który miód najlepiej smakuje w ocenie konsumentów”.
 
Na stoiskach zorganizowanych na parkingu przy Urzędzie Marszałkowskim (al. Ł. Cieplińskiego 4 w Rzeszowie) pszczelarze będą promować swoje wyroby: miód oraz produkty pszczele, które będzie można też kupić.
 
Organizatorami XVII Podkarpackiego Święta Miodu są: Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl oraz Prezes Zarządu Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Rzeszowie Tadeusz Dylon.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy