Reklama

Kultura

“Układ prawie idealny” w kinie pod chmurką

Aneta Gieroń
Dodano: 06.06.2013
4892_uklad_zorza
Share
Udostępnij
Od piątku do niedzieli w rzeszowskim kinie Zorza letnie seanse. Pod chmurką …z lampką wina, albo szklanką piwa  można obejrzeć „Układ prawie idealny”, zabawną komedię z Madonną oraz Rupertem Everettem w rolach głównych. W piątek w  Zorzy również premiera „Drugiego oblicza" z Ryanem Goslingiem, Bradleyem Cooperem oraz Evą Mendes.  Historia o „ojcach marnotrawnych” – w życiu nic nie jest oczywiste, ani przewidywalne.
 
„Drugie oblicze” (premiera w piątek, 7 czerwca o godz. 11.40 i 18.30), to historia motocyklowego kaskadera, który wędrując z cyrkiem od miasta do miasta, odkrywa, że kelnerka Romina (w tej roli Eva Mendes), którą rok wcześniej poderwał w stanie New York, ma z nim syna. Luke postanawia się nimi zaopiekować. Sam porzucony kiedyś przez ojca, czuje, że musi być odpowiedzialny. Nie wie jednak, jak się z tego wywiązać i by zdobyć pieniądze dla Rominy i dziecka, zaczyna napadać na banki.  Co się stanie, gdy na jego drodze stanie policjant Cross, także ojciec?! Odpowiedź  może być dla widzów zaskoczeniem.
 
„Układ prawie idealny” (piątek, 7 czerwca o godz. 21.30) to propozycja w ramach kina letniego, pod chmurką, na które bilety kosztują tylko 5 zł. Sam film, to popularna od ponad 10 lat komedia, w której wystąpiła Madonna. Przyjemna, lekka opowieść na letni wieczór.
 
Mieszkająca w Los Angeles instruktorka jogi Abby (w tej roli Madonna) zostaje porzucona przez chłopaka. Pocieszenia szuka u swojego przyjaciela geja, Roberta (Rupert Everett). Pewnej nocy pod wpływem alkoholu Robert i Abby lądują w łóżku, a kilka tygodni później kobieta odkrywa, że jest w ciąży. Oboje decydują się na wspólne zamieszkanie i wychowanie dziecka. Tworzą "układ prawie idealny", zapewniają Samowi rodzicielską opiekę i jednocześnie gwarantując sobie wolność umawiania się na randki z innymi partnerami.  Tym też sposobem układ szybko przestanie być idealny, a stanie się tragikomiczny.


Drugie oblicze
piątek, 7 czerwca, godz. 11.40, 18.30
sobota, 8 czerwca, godz. 21
niedziela, 9 czerwca, godz. 11.40, 18.30
poniedziałek, 10 czerwca, godz. 14, 20.30
 
Układ prawie idealny
Piątek, 7 czerwca, godz. 21.30
Sobota, 8 czerwca, godz. 21.30
Niedziela, 9 czerwca, godz. 21.30
 
Tajemnica Zielonego Królestwa 2D
Piątek, 7 czerwca, godz. 10, 16.30
Sobota, 8 czerwca, godz. 11.30
Niedziela, 9 czerwca, godz. 10
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy