Reklama

Kultura

Najnowocześniejsze kino wielowymiarowe już od maja w Galerii Nowy Świat

materiał promocyjny
Dodano: 26.04.2013
3702_nowy_swiat1
Share
Udostępnij
Już 2 maja w Galerii Nowy Świat zostanie otwarte pierwsze w Rzeszowie kino CINETRIX 6D, najnowocześniejsze kino wielowymiarowe w kraju. Sala kinowa pomieści 25 osób, więc trzeba zadbać o rezerwacje biletów ponieważ firma przygotowuje szereg niespodzianek, aby wyprawa do kina pozostała niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich od przedszkolaka do seniora. 
 
Czym jest Kino 6D?
 
Jest to bardzo popularna szczególnie w Japonii i Korei Południowej oraz oczywiście w USA forma rozrywki łącząca obraz w technologii 3D z efektami takimi jak: woda, mgła, śnieg, wiatr, zapach, ogień i ruchome fotele, dzięki czemu widz ma wrażenie, że uczestniczy, a raczej jest bohaterem filmu i na własnej skórze przekonuje się np. jak wygląda świat oczami kota. Oprócz nowoczesnej rozrywki kino 6D dostarcza również wiedzę na temat świata i praw, jakie nim rządzą i jest pomocnym narzędziem dydaktycznym, które w nowoczesnej i ciekawej formie przekazuje informacje o świecie. 

Na początek kino 6D zaprasza swoich widzów na 3 filmy.
 
Pierwszy film to świetna rozrywka skierowana głównie do najmłodszych widzów, ale i rodzice czy dziadkowie nie będą się nudzić. Kosmiczny Przyjaciel 6D – to bajka dla wszystkich, w której najważniejsza jest super zabawa. Twórcy zabierają widzów w niecodzienną podróż z kosmosu na Ziemię w poszukiwaniu przyjaciół. W trakcie tej pełnej humoru i ciekawych efektow 6D podróży, widz trafi nawet w morskie głębiny po to tylko , żeby się przekonać, że przyjaciela możemy znaleźć wszędzie. Co ważne podkreślenia film ten jest zdecydowanie dłuższy niż filmy pokazywane do tej pory we wszelkich kinach tego typu. Średnia długość filmu w kinach tego typu  to 8 minut, a CINETRIX 6D zaprasza Państwa  aż na 24 minuty dobrej zabawy.

Kolejny film jaki będzie można zobaczyć w kinie 6D to gratka dla miłośników polskiej animacji. Paths of Hate, czyli „Ścieżki Nienawiści” to już głośny i uznany film pochodzący z utytułowanej polskiej wytworni Platige Image (Oscar dla Tomasza Bagińskiego za film „Katedra”) pokazujący lotniczy pojedynek dwóch myśliwców. Świetna animacja w połączeniu z efektami specjalnym sprawi, że seans na długo pozostanie w pamięci widzów. 
 
Ostatni tytuł to gratka dla miłośników horrorów i esencja kina 6D, czyli Piekielny Dom. Polecamy wszystkim, którzy szukają w kinie mocnych wrażeń. 
 
Pozostaje tylko zaprosić wszystkich do sprawdzenia na własnej skórze oferty kina 6D, które podobnie jak w innych polskich miastach, stanie się niesamowitą atrakcją i zdobędzie sobie mnóstwo wiernych i bardzo zadowolonych widzów. Co warte podkreślenia, wyjście do kina nie będzie zbyt kosztowne, ponieważ ceny biletów kształtować się będą od 10 do 14 zł.
 
Więcej informacji: www.cinetrix.pl
 

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy