Reklama

Kultura

III Najazd Awangardy na Rzeszów

opr. Aneta Gieroń
Dodano: 22.10.2013
8310_najazd_awangardy_plakat
Share
Udostępnij
Już w czwartek, 24 października o godz. 19.03 w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie III Najazd Awangardy, w trakcie którego gościem specjalnym będzie Kamil Sipowicz. Wstęp wolny.
 
III Najazd Awangardy na Rzeszów, to wydarzenie promujące poezję podkarpackich twórców, organizowane przez Teatr im. W. Siemaszkowej we współpracy z Klubem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich w Rzeszowie i Sekcją Twórczości Literackiej Uniwersytetu Rzeszowskiego.
 
III Najazd Awangardy na Rzeszów, który odbędzie się 24 października 2013 roku w Teatrze im. W. Siemaszkowej, to poetycko-muzyczny wieczór, podczas którego poeci i literaci z Podkarpacia zaprezentują swoje utwory, a publiczność będzie miała okazję wziąć udział w literackiej dyskusji. Wydarzenie jest kontynuacją I Najazdu Awangardy na Rzeszów z lipca 2012 roku oraz II Najazdu Awangardy na Rzeszów z lutego 2013 roku. Wszystko wskazuje więc na to, że impreza organizowana będzie już cyklicznie, a zainteresowanie imprezami o charakterze poetycko-muzycznym wśród publiczności nie maleje.  
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy