Reklama

Kultura

Oskarowy “Parasite” w plenerowym kinie! Wejście i popcorn gratis

Opracowanie Alina Bosak
Dodano: 13.08.2021
55555_parasite
Share
Udostępnij
Rzeszowski Dom Kultury zaprasza w piątek, 13 sierpnia na Wakacyjne Kino Plenerowe, tym razem na osiedlu Słocina. O godz. 21. przed domem kultury przy ul. Paderewskiego wyświetlony zostanie film „Parasite” – zwycięzca podczas ostatniej gali rozdania Oskarów. Wcześniej, na godz. 20., RDK zaprasza dzieci. 
 
To kolejne wieczorowe wydarzenie dla filmowych koneserów, które organizuje Rzeszowski Dom Kultury w ramach letniej akcji miejskiej „Atrakcje na wakacje”. 
 
W piątkowy wieczór RDK zaprasza na bezpłatny seans dla pełnoletnich filmu „Parasite” w reżyserii Bonga Joon-ho. Południowokoreańska tragikomedia z 2019 roku błyskawicznie stała się światowym hitem, zdobywając zarówno uznanie krytyków, jak i sympatię publiczności. Film zdobył “Złotą Palmę” podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, a także cztery statuetki Oscara w najważniejszych kategoriach: najlepszy film, najlepszy reżyser, najlepszy film międzynarodowy i najlepszy scenariusz.
 
Seans rozpocznie się o godzinie 21.00 na placu przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Słocina zlokalizowanym przy ul. Paderewskiego 154. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a rejestracja uczestników odbywać się będzie na miejscu. Seans filmu „Parasite” poprzedzi o godzinie 20.00 Dobranockowe Kino Plenerowe organizowane przez Muzeum Dobranocek w Rzeszowie. 
 
Dodatkowo dla uczestników przygotowany zostanie darmowy popcorn od kina Helios.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy