Reklama

Kultura

Koncert Marii Peszek w Rzeszowie. Już 21 lutego!

Natalia Chrapek
Dodano: 13.02.2020
49691_foto
Share
Udostępnij
Maria Peszek – aktorka, wokalistka i jedna z najpopularniejszych artystek polskiej sceny alternatywnej przyjedzie 21 lutego do Rzeszowa. O godz. 21. wystąpi na koncertowej scenie klubu LUKR.  
 
Zadebiutowała w 1993 roku jako aktorka filmowa i teatralna. Występowała m.in. na scenie Teatru Juliusza Słowackiego w Krakowie, Teatru Studio i Teatru Narodowego w Warszawie. Ma na koncie wiele ról filmowych, telewizyjnych i teatralnych, a także te zagrane w spektaklach Teatru Telewizji. W 2005 roku rozpoczęła karierę muzyczną, tworząc widowisko i nagrywając płytę o tej samej nazwie – „Miasto mania”. Trzy lata później nagrała album „Maria Awaria”. Oba krążki zostały bardzo pozytywnie przyjęte przez krytyków i publiczność, czyniąc z Peszek jedną z najpopularniejszych artystek polskiej sceny alternatywnej. W 2012 roku wydała trzeci album studyjny zatytułowany „Jezus Maria Peszek”, który okazał się kolejnym sukcesem – zarówno artystycznym, jak i komercyjnym. Twórczość artystki wyróżniają kontrowersyjne teksty, słynie również z zaskakujących występów. 
 
„Sorry Polsko”
 
21 lutego Maria Peszek odwiedzi Rzeszów. To jeden z jej przystanków na trasie „Sorry Polsko Super Tour”. W klubie LUKR zaśpiewa swoje kultowe przeboje w premierowych aranżacjach. Jej talent aktorski w połączeniu z niezwykłym wokalem i energetyczną muzyką sprawią, że koncert wokalistki będzie można porównać do jedynego w swoim rodzaju spektaklu.  
 
Bilety na wydarzenie w cenie 85 zł dostępne na stronie internetowej. Warto się pospieszyć, bo zostały już tylko te z ostatniej puli. Start o godz. 21. 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy