Reklama

Kultura

Grażyna Łobaszewska z największymi przebojami w Niezłej Sztuce

Opracowanie Alina Bosak
Dodano: 17.10.2019
47716_grazyna
Share
Udostępnij
Grażyna Łobaszewska w poniedziałek, 21 października, wystąpi w Rzeszowie. Podczas koncertu nie zabraknie największych przebojów legendarnej wokalistki, piosenek: „Brzydcy”, „Gdybyś”, czy „Czas nas uczy pogody”. Zaprasza Niezła Sztuka. Wydarzenie odbędzie się sali wystawienniczej BWA specjalnie zaaranżowanej koncertowo. 
 
Retrospektywny koncert pt. „Największe Przeboje” to przegląd wszystkich artystycznych dokonań Grażyny Łobaszewskiej w odświeżonych i zaskakujących aranżacjach muzyków grupy AJAGORE. W programie koncertu nie zabraknie ponadczasowych utworów takich jak: „Brzydcy”, „Gdybyś”, czy „Czas nas uczy pogody”. Pojawią się też utwory już dawno niewykonywane na żywo, m. in. „Zakład dla normalnych”, „Ołów”, „Rycerz przegranych spraw” i inne niespodzianki. 
 
Artystka postanowiła również oddać hołd niezapomnianemu Czesławowi Niemenowi –  w 2019 roku przypada 80 rocznica jego urodzin. Koncert zwieńczą utwory z ostatnich płyt Grażyny Łobaszewskiej – „Przepływamy” i jubileuszowego wydanego w 2017 krążka „Sklejam się”. 
 
Koncert odbędzie się w poniedziałek, 21 października o godz. 20., w dolnej sali wystawienniczej BWA specjalnie zaaranżowanej koncertowo. Organizatorem jest Niezła Sztuka.
 
Bilety są w następujących cenach: 55 zł – przedsprzedaż z kartą klubowa Niezłej Sztuki – dostępne tylko w lokalu; 59 zł – przedsprzedaż internetowa i stacjonarna; 70 zł – w dzień koncertu. 
 
Bilety można kupić w Internecie, przez stronę Niezłej Sztuki lub Kup Bilecik.
 
 
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy