Reklama

Kultura

Just Cover It – rozśpiewany weekend w Rzeszowie

Artykuł Partnera
Dodano: 21.03.2013
2885_DSC_0356
Share
Udostępnij
Warsztaty wokalne słynną metodą SLS, zajęcia z interpretacji piosenek, szkolenie e-PRowe pomagające kreować swój wizerunek w Internecie i profesjonalna sesja zdjęciowa – w piątek, 22 marca w Rzeszowie rozpoczyna się trzydniowy projekt muzyczny „Just Cover It”, mający na celu pomoc wokalistom w skutecznym zaistnieniu w Internecie.

Głównym celem Just Cover It jest kompleksowe podejście do młodych artystów poprzez organizację warsztatów, które umożliwiają im znaczący rozwój i pozwalają na profesjonalne podejście do ich talentu. Projekt Just Cover It gościł już w Warszawie, Krakowie, Trójmieście i Poznaniu, gromadząc w każdym z miast spore grono osób wiążących swoją przyszłość z muzyką. Jego uczestnicy korzystają z warsztatów wokalnych prowadzonych we współpracy ze studiem Voice&More pod okiem Bartka Cabonia, nauczyciela śpiewu metodą SLS (wychowankami tej metody są m.in. Stevie Wonder, Kelly Clarkson, Tina Turner, Celine Dion). W programie są również zajęcia z interpretacji piosenek prowadzone przez aktora i wokalistę studia Buffo w Warszawie Artura Chamskiego oraz szkolenie e-PRowe, wyjaśniające jak kreować swój spójny wizerunek w Internecie; ponadto sesja zdjęciowa.

Każdy uczestnik otrzyma profesjonalne zdjęcia oraz wideo ze swoich występów przed kamerą wraz z opisem tego, jak sobie poradził i jakie błędy popełniał. Uczestnicy edycji Just Cover It z każdego miasta wezmą udział w losowaniu wejściówki na Heineken Open’er Festival w Gdyni, na którym wystąpi Rihanna.
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy