Reklama

Kultura

Just Cover It – zgłoś się na niesamowite warsztaty muzyczne

Artykuł Partnera
Dodano: 21.02.2013
2322_logo
Share
Udostępnij
Just Cover It to świeży, nowatorski pomysł kompleksowego, niesztampowego podejścia do artystów i wszelkich zagadnień związanych z ich obecnością na scenie. Organizatorom zależy, aby osoby, które biorą udział w szkoleniach, po ich ukończeniu czuły się lepsze pod względem techniki wokalnej, interpretacji oraz bardziej świadome tego, w jaki sposób kierować swoją drogą artystyczną już na samym początku swojej kariery.

Warsztaty w Rzeszowie odbędą się w dniach 22 – 24 marca i są skierowane do młodych, utalentowanych ludzi z całej Polski. Obejmują takie zajęcia jak doskonalenie techniki śpiewu metodą Speech Level Singing, uznanej za najskuteczniejszą metodę nauczania śpiewu, która poparta jest takimi nazwiskami jak: Michael Jackson, Stevie Wonder, Tina Turner, Céline Dion, Sinéad O'Connor, Barbra Streisand, Bob Dylan, Kelly Clarkson, Ricky Martin, Josh Groban, Lionel Ritchie. Zajęcia te będą prowadzone przez certyfikowanych trenerów studia Voice&More, między innymi Bartka Cabonia – uznanego za jednego z najlepszych nauczycieli śpiewu w Polsce.

Uczestnicy warsztatów będą również poznawać tajniki e-PRu, na bazie autorskiego programu Just Cover It. Tematyka zajęć będzie obejmowała zagadnienia tworzenia spójnego wizerunku w sieci, możliwości, jakie daje Internet w promocji własnej osoby,  problematyki występów przed kamerą, radzenia sobie z nieprzychylnymi komentarzami i wiele innych.

Niespodzianką będą zajęcia z interpretacji piosenek, prowadzone przez Artura Chamskiego – aktora, wokalistę, zwycięzcę polskiej edycji programu „Jak oni śpiewają”, na co dzień występującego w studiu Buffo w takich musicalach jak legendarne „Metro”, „Romeo i Julia”, czy „Polita”.
 
Chętni będą również mogli uczestniczyć w sesji zdjęciowej prowadzonej przez profesjonalnego fotografa, który specjalizuje się w przygotowywaniu materiałów promocyjnych dla artystów, w tym okładek singli i płyt.

Projekt w Rzeszowie jest piątym z kolei, po wydarzeniach organizowanych przez Just Cover It w Krakowie, Trójmieście i Warszawie. Wszystkie z nich odbiły się szerokim echem zarówno w mediach, jak i w środowisku muzycznym. Uczestnicy poprzednich projektów wyrażają bardzo pozytywne opinie o warsztatach. Niejednokrotnie pojawiają się głosy, że „spędzili jeden z najlepszych weekendów w życiu”, a wiedza i umiejętności, jakie zdobyli podczas zajęć, przydadzą im się nie tylko podczas występów na scenie, ale również  w codziennym życiu.

Zgłoszenia na warsztaty można przesyłać na adres kontakt@justcoverit.pl – spędź z nami niezapomniane 3 dni, poznaj ludzi, którzy tak jak i Ty kochają muzykę, weź udział w prawdopodobnie najlepszych warsztatach muzycznych w Polsce. Liczba miejsc ograniczona.
 

Aby zobaczyć dotychczasowe działania Just Cover It, należy odwiedzić konto: facebook.com/CoverIt.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy