Reklama

Kultura

Grażyna Łobaszewska w Jazz Roomie w Rzeszowie

Jaromir Kwiatkowski
Dodano: 05.10.2015
22332_lobaszewska_1
Share
Udostępnij
Grażyna Łobaszewska, znakomita polska jazzująca wokalistka, wykonawczyni m.in. takich hitów jak „czas nas uczy pogody” czy „Gdybyś”, obecna na scenie od 40 lat, wystąpi w sobotę, 10 października, w Jazz Roomie przy ul. Kościuszki (w Grand Hotelu).
 
Bilety dostępne w recepcji Grand Hotel w cenie 55 zł (przedsprzedaż), lub na stronie https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=100183  – 60 zł (przedsprzedaż). Informacje i rezerwacje stolików pod nr 506 484 362.
 
Koncert w Rzeszowie to niemal dwugodzinny maraton z wyjątkowymi piosenkami; swoista wycieczka po wszystkich płytach artystki. Tym samym w repertuarze, który wykona podczas koncertu, znajdą się jej największe hity: „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Gdybyś”. Zabrzmią także nowe piosenki z ostatniej płyty „Przepływamy”. Nie zabraknie również sztandarowych kompozycji Czesława Niemena, które znalazły się na płycie „Dziwny jest…”, poświęconej pamięci Mistrza: „Jednego serca”, „Płonąca stodoła”, „Dziwny jest ten świat” etc. 
 
Wszystko to w arcyciekawych aranżacjach zespołu AJAGORE w składzie: Grażyna Łobaszewska – śpiew; Sławomir Kornas – bas, śpiew; Maciej Kortas – gitary; Michał Szczeblewski – perkusja.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy