Reklama

Kultura

“Myśliwiecka” Artura Andrusa w Filharmonii Podkarpackiej

Artykuł Partnera
Dodano: 19.11.2013
8835_foto-Honorata-Karapuda
Share
Udostępnij
Artura Andrusa specjalnie przedstawiać nie trzeba. Jego poczucie humoru – połączenie finezji z ironią, lubi chyba każdy. W poniedziałek 25 listopada w Filharmonii Podkarpackiej na żywo będzie można posłuchać jego piosenek, anegdot, komentarzy i wierszy. 
 
Do Artura Andrusa najlepiej pasuje określenie artysta multimedialny. Na co dzień jest redaktorem trójkowej „Powtórki z rozrywki”, znanym i lubianym konferansjerem różnych spotkań kabaretowych, poetą, autorem tekstów piosenek, artystą kabaretowy, komentatorem „Szkła kontaktowego”, a także laureatem konkursu „Mistrz Mowy Polskiej”
 
Rzeszowski koncert Andrusa promuje najnowszy album artysty. Myśliwiecka to nazwa ulicy w Warszawie, przy której znajduje się radiowa „Trójka”, i tytuł płyty, na której Artur Andrus śpiewa swoje piosenki. To przede wszystkim utwory kabaretowe, pisane do programów telewizyjnych oraz na potrzeby występów  estradowych. Są wśród nich zarówno takie, które są już znane („Ballada o Baronie”, „Niedźwiedziu i Czarnej Helenie:, „Cieszyńska”), jak i takie, które znane dopiero będą (pieśń „Dam ci ptaszka”, wykonywana przez Chór Męski im. Franka Szwajcarskiego czy punkowo-skinowa „Glanki i pacyfki”). Oczywiście wszystko najpiękniejszą polszczyzną. 
 
W koncercie Arturowi Andrusowi towarzyszy czterech muzyków:
Wojciech Stec – fortepian
Łukasz Poprawski – saksofon
Łukasz Borowiecki – kontrabas
Paweł Żejmo – perkusja

25 listopada, godz. 19.00 
Ceny biletów: 40 zł – normalny, 30 zł – ulgowy
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy