Reklama

Kraków

Zbliża się koncert Jasona Derulo w TAURON Arenie Kraków

Źródło: tauronarenakrakow.pl
Dodano: 24.10.2023
Zdjęcie: tauronarenakrakow.pl
Zdjęcie: tauronarenakrakow.pl
Share
Udostępnij

Już 11 grudnia 2023 w TAURON Arenie Kraków wystąpi gwiazda światowego formatu – Jason Derulo! Autor hitów „Savage Love”, „Swalla”, „Wiggle”, “Whatcha Say” czy „Talk Dirty” rozgrzeje polską publiczność i zagra jedyny taki koncert w naszym kraju.

Bilety trafią do sprzedaży w środę 25 października o godz. 12.00.

Jason Derulo to amerykański artysta łączący pop, hip-hop i R B. Jego koncerty słyną ze spektakularnego, tanecznego show, pełnego hitów, gorących rytmów i pozytywnej energii. Artysta zabierze nas w muzyczną podróż od 2009 roku, kiedy to swoim debiutanckim singlem udało mu się zdobyć szczyt amerykańskiego Billboard Hot 100, a aktualnie jest główną postacią TikTok’a oraz rynku muzycznego – wydającym hity mające miliardowe wyświetlenia i streamingi. Dosłownie przed chwilą Jason wypuścił nowy singiel „Hands On Me” – którego na pewno nie zabraknie na tym koncercie.

Jason Derulo to 32-letni amerykański piosenkarz, który zdobył sławę na całym świecie. Obecnie jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się artystów na scenie muzycznej kreatywnie łącząc różne gatunki takie jak: pop, R&B czy hip-hop. Mając zaledwie 8 lat stworzył już swoją pierwszą piosenkę. Pisał utwory dla takich gwiazd jak: Sean Kingston, Danity Kane, Lil Wayne, Cassie, Diddy. Po ukończeniu The American Musical and Dramatic Academy w Nowym Jorku popularny producent J. R. Rotem zaproponował mu współpracę z Warner Music Group. Przełomowy okazał się rok 2009, kiedy to zadebiutował jako solowy artysta podbijając światowe listy przebojów. Jego utwór “Whatcha Say” dotarł do 1. miejsca najbardziej znanej amerykańskiej listy Billboard Hot 100. W jego dorobku znajdują się 4 albumy studyjne, 250 mln sprzedanych singli, a kilka z nich pokryło się platyną. Pochwalić się może również współpracą z międzynarodowymi gwiazdami muzyki takimi jak: BTS, Nicki Minaj, Jennifer Lopez, Pitbull, czy David Guetta.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy