Kraków

Naucz się tworzyć gry w Krakowie!

Źródło: Krakowski Park Technologiczny
Dodano: 11.06.2024
Digital Dragons Academy
Digital Dragons Academy
Share
Udostępnij

Jak budować społeczność wokół gry wideo i jak nią zarządzać? O tym posłuchają uczestnicy kolejnego spotkania w ramach Digital Dragons Academy, które odbędzie się w Hevre na krakowskim Kazimierzu już w sobotę 15 czerwca.

Digital Dragons Academy to cykl zajęć zarówno dla studentów, jak i wszystkich tych, którzy chcieliby postawić pierwsze kroki w branży gier. Tematem ostatnich zajęć kończącego się właśnie roku akademickiego będzie Community Management, a prelekcję wygłosi m.in. Gabriel Sanchewski, który ma na koncie pracę dla Paradox Interactive, twórców słynnej serii Europa Universalis.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak zbudować zaangażowaną społeczność gry, jak podtrzymać zainteresowanie wokół niej, a także jak reagować na feedback otrzymany od graczy.

Prelekcje wygłoszą:

  • 10.00 – Krzysztof Wojdyła, PR & Marketing Manager, We Dig Games
  • 11.00 – Gabriel Sanchewski, Community Manager & Head of User Support, Lurkit
  • 13.00 – Klaudia-Stawska Magdziak, Game Industry Acceleration Specialist, Digital Dragons

Ponadto, uczestnicy będą mieli możliwość konsultacji swojego CV z doświadczonymi rekruterami, co z pewnością ułatwi znalezienie wymarzonej pracy w branży gier, oraz wziąć udział w smoczym quizie z atrakcyjnymi nagrodami w postaci doładowań do Steama.

Bilety na wydarzenie i więcej informacji dostępne na stronie organizatora – Krakowskiego Parku Technologicznego.

Czytaj także:

Share
Udostępnij

Nasi partnerzy