Reklama

Kraków

Kolejne gwiazdy na jubileuszowym koncercie TAURON Areny Kraków

krakow.pl / SŁ
Dodano: 25.01.2024
Fot. TAURON Arena Kraków / materiały prasowe
Fot. TAURON Arena Kraków / materiały prasowe
Share
Udostępnij

Kuba Badach i Igo dołączają do listy artystów, których usłyszycie podczas koncertu „To Kraków tworzy metamorfozy”, organizowanego z okazji 10-lecia TAURON Areny Kraków. Wydarzenie odbędzie się już 5 kwietnia.

Zastanawialiście się kiedyś, jaki jest przepis na idealne wydarzenie muzyczne, które można zorganizować w największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce? Otóż do jego przygotowania potrzebujemy doskonałych składników – sięgamy więc po utwory Kory, Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty oraz Andrzeja Zauchy, poddajemy je metamorfozom i tworzymy z nich nową, zaskakującą kompozycję. Jak będzie tego efekt, przekonacie się już 5 kwietnia – zapraszają organizatorzy.

Za aranżacje utworów wybitnych krakowskich artystów odpowiada Miuosh – uznany raper i producent, który już nie raz zaskoczył publiczność swoim nieszablonowym podejściem do muzyki. Utwory Kory, Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty oraz Andrzeja Zauchy wykonają: Bela Komoszyńska, Grubson, Julia Pietrucha, Mery Spolsky, Renata Przemyk, Natalia Szroeder, Wiktor Waligóra, Krzysztof Zalewski, a także Igo i Kuba Badach. Na scenie towarzyszyć im będzie Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pod batutą Jana Stokłosy, który będzie również autorem orkiestracji koncertu.

Kraków od zawsze wiązał się z kulturą, sztuką, muzyką… Ta najlepsza, która najmocniej dotyka, łapie nas na lata i jakby nie umie odpuścić – tłumaczy Miuosh, dyrektor artystyczny projektu.

Trendy mogą się zmieniać, czas przemijać, a artyści niestety odchodzić, jednak życie nie toleruje próżni i ich miejsce w sposób płynny zajmują inne nurty, głosy i pomysły. Do tego wszystkiego, co już powstało i pięknie z nami trwa, dodają swoje, nowe i inne dzieła. Są momenty, kiedy trzeba to wszystko połączyć, zmieszać i podsumować. I są ku temu dobre okazje i miejsca. To wydarzenie to niewątpliwie połączenie kilku z nich – zaznacza.

Bilety są już w sprzedaży na stronach serwisu ebilet.pl.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy