Reklama

Kraków

Kolejne gwiazdy na jubileuszowym koncercie TAURON Areny Kraków

Źródło: krakow.pl
Dodano: 08.02.2024
Zdjęcie: TAURON Arena Kraków / materiały prasowe
Zdjęcie: TAURON Arena Kraków / materiały prasowe
Share
Udostępnij

Duet Kacperczyk dołącza do listy artystów, których usłyszycie podczas koncertu „To Kraków tworzy metamorfozy”, organizowanego z okazji 10-lecia TAURON Areny Kraków. Wydarzenie odbędzie się już 5 kwietnia.

Za aranżacje utworów wybitnych krakowskich artystów odpowiada Miuosh – uznany raper i producent, który już nie raz zaskoczył publiczność swoim nieszablonowym podejściem do muzyki.

Utwory Kory, Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty oraz Andrzeja Zauchy wykonają: Bela Komoszyńska, Grubson, Julia Pietrucha, Mery Spolsky, Renata Przemyk, Natalia Szroeder, Wiktor Waligóra, Krzysztof Zalewski, a także Igo i Kuba Badach. Teraz dołącza do nich duet Kacperczyk, czyli bracia: Maciej Kacperczyk i Paweł Kacperczyk.

Na scenie towarzyszyć im będzie Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pod batutą Jana Stokłosy, który będzie również autorem orkiestracji koncertu.

Wpiszcie w swoich kalendarzach datę 5 kwietnia i koncert „To Kraków tworzy metamorfozy” – to będzie jedno z najważniejszych i najciekawszych wydarzeń muzycznych tego roku w Polsce!

Bilety są już w sprzedaży na stronach serwisu ebilet.pl.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy