Reklama

Kraków

Biegaj w Krakowie! 9 grudnia trening przy Błoniach, a 13 grudnia zajęcia halowe

krakow.pl / SŁ
Dodano: 08.12.2023
Fot. Canva
Fot. Canva
Share
Udostępnij

Już jutro, 9 grudnia zapraszamy na zajęcia z cyklu „Biegaj w Krakowie!” dla dorosłych. Spotykamy się tradycyjnie przy Błoniach Krakowskich – zbiórka o godz. 10.00 przed Sklepem Biegacza zlokalizowanym w pasażu Stadionu Miejskiego Cracovia. Z kolei w środę, 13 grudnia o godz. 18.30 odbędzie się dodatkowy trening w hali lekkoatletycznej AWF Kraków przy ul. Śniadeckich 12b.

Trening przy Błoniach

Na najbliższy trening szkoleniowcy zaplanowali trening wytrzymałości. Po rozgrzewce – truchcie oraz ćwiczeniach technicznych – przejdziemy do głównego zadania w formie zabawy biegowej. Będzie to bieg na wysokiej intensywności, przeplatany biegiem o niższej intensywności. Oznacza to, że całe zadanie będzie aktywne, bez statycznych przerw. Liczba odcinków do pokonania będzie oczywiście dostosowana do stopnia zaawansowania uczestników. Zajęcia zakończymy truchtem oraz rozciąganiem. Przyjść może każdy dorosły, bez względu na poziom zaawansowania. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Zajęcia prowadzi zespół wykwalifikowanych trenerów z doświadczeniem zawodniczym.

  • Kiedy: 9 grudnia (sobota), godz. 10.00
  • Gdzie: Błonia Krakowskie (zbiórka przed Sklepem Biegacza w pasażu Stadionu Miejskiego Cracovia przy ul. Józefa Kałuży 1)

Trening halowy

Podczas zajęć w hali skupimy się na doskonaleniu sprawności. Szkoleniowcy wprowadzą ćwiczenia typowe dla treningu biegacza. Wzmocnimy też stabilizację – niezbędną do utrzymania prawidłowej techniki biegu.

Zajęcia „Biegaj w Krakowie!” organizowane są w ramach prowadzonego przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie projektu „Trenuj w Krakowie!”, który wpisuje się w miejską kampanię „Kraków w formie”.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy