Reklama

Kraków

Justin Timberlake wystąpi w Krakowie

krakow.pl / SŁ
Dodano: 25.02.2024
Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe
Share
Udostępnij

Justin Timberlake ogłosił długo oczekiwaną europejską odsłonę swojej światowej trasy koncertowej „The Forget Tomorrow World Tour”. Jednym z przystanków będzie TAURON Arena Kraków. Koncert w naszym mieście zaplanowano na 26 lipca!

Podczas krakowskiego koncertu artysta zaprezentuje swoje najnowsze utwory z nadchodzącego albumu „Everything I Thought It Was”, takie jak: „Selfish” czy najnowszy singiel „Drown”. Nie zabraknie również najpopularniejszych piosenek, które powstały w trakcie jego wieloletniej kariery.

Justin Timberlake jest wszechstronnie utalentowanym artystą i producentem muzycznym, a także autorem tekstów i aktorem. W swojej karierze sprzedał ponad 54 miliony albumów i 63 miliony singli na całym świecie, a także kolejne 70 milionów płyt jako główny wokalista *NSYNC. Justin zdobył dziesięć nagród Grammy w kategoriach pop, dance i R&B, w tym za udane albumy solowe „Man of the Woods”, „The 20/20 Experience”, „FutureSex/LoveSounds” i debiutancki album solowy „Justified” – a także za swój projekt z Jayem-Z. Zdobył ponad 23 miliardy odtworzeń na platformach streamingowych i cztery nagrody Emmy za pamiętne występy w „Saturday Night Live”. Na dużym ekranie użyczył swojego głosu w animowanym fenomenie DreamWorks „TROLLE” i „TROLLE 3” z 2023 roku. Jego przebój „Can’t Stop the Feeling!” z tego filmu był nominowany do Oscara 2017 w kategorii „Najlepsza piosenka oryginalna”.

Przedsprzedaż biletów już 28 i 29 lutego, natomiast sprzedaż ogólna rozpocznie się 1 marca o godz. 10.00 na stronach internetowych justintimberlake.com i livenation.pl.

Pełne informacje o trasie koncertowej można znaleźć na stronie justintimberlake.com.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy