Kraków

Krakow Metropolitan Area for Business 2 – biznesowa konferencja w Krakowie

Magiczny Kraków / Opracowanie SŁ
Dodano: 20.09.2023
Canva
Canva
Share
Udostępnij

22 września odbędzie się konferencja, której celem jest podsumowanie projektu „Krakow Metropolitan Area for Business 2”. To bezpłatne wydarzenie odbędzie się w Domu Utopii – Międzynarodowym Centrum Empatii w godzinach 10:00 – 15:00. Do udziały zachęcają Kraków Nowa Huta Przyszłości SA oraz Fundacja Małopolska Izba Samorządowa.

Konferencja Metropolitan Area for Business 2 stanowi niezwykłą okazję do prezentacji wyników projektu, w ramach którego przeprowadzono szeroką inicjatywę promocyjną na rzecz Krakowa, Krakowskiego Obszaru Funkcjonalnego oraz Małopolski. Wydarzenie ma na celu również wsparcie wymienionych wcześniej regionów w dotarciu ze swoją ofertą gospodarczą do krajowych i międzynarodowych inwestorów ze środowisk biznesowych. Ponadto konferencja będzie forum do głębokiej dyskusji na temat atrakcyjności Krakowa jako miejsca do prowadzenia działalności gospodarczej, zarówno dla lokalnych przedsiębiorców, jak i dla przedsiębiorców spoza regionu.

Podczas konferencji uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z planami, jakie władze regionalne proponują w ramach wsparcia dla firm, dostępności źródeł finansowania, a także najnowszych trendów, wyzwań i modeli prowadzenia działalności gospodarczej.

Wydarzenie stanowi również doskonałą okazję do rozważenia, w jakim zakresie krakowskie i małopolskie firmy oraz środowiska biznesowe mogą zaangażować się we współpracę gospodarczą zarówno z ukraińskimi firmami na terenie Polski i za granicą, jak i na samym terenie Ukrainy.

Organizatorzy zachęcają do udziału w konferencji wszystkich przedsiębiorców z Krakowa, województwa małopolskiego, instytucje wspierające rozwój biznesu oraz wszystkie osoby zainteresowane rozwojem gospodarczym i promocją Małopolski.

Program wydarzenia [PDF].

Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj.

Więcej informacji na stronie: knhp.com.pl.

Share
Udostępnij

Nasi partnerzy