Reklama

Kraków

CSR Poland 2024 – druga edycja konferencji w Krakowie

krakow.pl / SŁ
Dodano: 23.01.2024
Fot. materiały prasowe
/ krakow.pl
Fot. materiały prasowe / krakow.pl
Share
Udostępnij

Jakie zmiany czekają biznes w kolejnych dekadach? Jak wykorzystać talenty pracowników w celu zmiany świata? Jak mówić o społecznym zaangażowaniu firmy? O tym 21 i 22 marca w Krakowie będą rozmawiać eksperci i uczestnicy CSR Poland 2024. Druga edycja konferencji pod hasłem „Human side of business” pozwoli pogłębić wiedzę i poznać praktyczny aspekt działań przedsiębiorstw z zakresu zrównoważonego rozwoju.

CSR Poland to jedyna konferencja w południowej Polsce w całości poświęcona CSR. Odbędzie się w Centrum Konferencyjnym CKF_13 przy ul. Fabrycznej w Krakowie. Tak jak w ubiegłym roku towarzyszy jej konkurs CSR Poland Awards dla firm i osób zaangażowanych społecznie. Za wydarzenie odpowiada Fundacja Poland Business Run, najbardziej znana z organizacji charytatywnego biegu Poland Business Run.

W trakcie konferencji uczestnicy posłuchają ekspertów, poznają dobre praktyki i zainspirują się do wprowadzania działań z zakresu CSR w swoich firmach. Oprócz prelekcji, odbędą się także panele dyskusyjne. Zapraszamy do udziału wszystkie firmy, które już realizują projekty społeczne lub planują rozpocząć takie działania w swojej organizacji – mówi Marta Hernik, organizatorka wydarzenia.

Wśród prelegentów znaleźli się eksperci z różnych branż. Wykład otwierający wydarzenie wygłosi Zuzanna Skalska – ekspertka, która wykłada na uczelniach na całym świecie i specjalizuje się w up-front innowacjach oraz strategicznym myśleniu o przyszłościach. Wśród prelegentów znajdzie się także Aleksandra Przegalińska – futurolożka i specjalistka od sztucznej inteligencji, a jedne z warsztatów poprowadzi Ane Piżl – edukatorka równościowa i promotorka języka inkluzywnego.

W organizację wydarzenia zaangażowały się również firmy, m.in. UBS, który wspiera CSR Poland.

Działania na rzecz otoczenia firmy, środowiska czy społeczności lokalnej już na stałe wpisały się w funkcjonowanie przedsiębiorstw. Również w UBS, realizując nasze cele biznesowe, nie zapominamy o tym, jaki wpływ mamy na otaczający nas świat. Ciągła edukacja, dzielenie się wiedzą i wymiana doświadczeń między ekspertami to ważne elementy budowania skutecznej strategii zrównoważonego rozwoju i wdrażania pozytywnych zmian, dlatego cieszymy się, że możemy wesprzeć konferencję CSR Poland i w ten sposób promować dobre praktyki wśród biznesu – komentuje Michał Stępień, Country Head UBS w Polsce.

Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala, podczas której zostaną nagrodzeni laureaci konkursu CSR Poland Awards. Konkurs ma na celu docenienie najlepszych inicjatyw z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Zgłoszenia firm są przyjmowane do 2 lutego.

Szczegóły dostępne są na stronie www.csrpoland.pl.

Organizatorem głównym wydarzenia jest Fundacja Poland Business Run. Sponsorem Strategicznym został UBS, a Sponsorami Głównymi firmy Geis oraz Euroclear.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy