Reklama

Kraj

Radom: Zbigniew Ziobro udzielił poparcia Robertowi Bąkiewiczowi

Ilona Pecka / PAP
Dodano: 25.09.2023
Fot. PAP/Piotr Polak
Fot. PAP/Piotr Polak
Share
Udostępnij

Minister sprawiedliwości i prezes Suwerennej Polski Zbigniew Ziobro przyjechał w poniedziałek do Radomia, by udzielić poparcie Robertowi Bąkiewiczowi, który z ostatniego miejsca listy PiS startuje do Sejmu w okręgu radomskim.

Ziobro podkreślił, że nazwisko Bąkiewicza warto zapamiętać. Zauważył, że startujący z 18 miejsca listy PiS kandydat Suwerennej Polski jest “człowiekiem bardzo zaangażowanym, zawsze blisko ludzi, blisko polskich spraw. “Bliskie są mu też wartości chrześcijańskie, ma odwagę formułować postulaty i bronić wartości, które dzisiaj są powszechnie wyszydzane, obrażane i są przedmiotem agresji ze strony środowisk lewicowych, czy wręcz lewackich” – powiedział minister na poniedziałkowej konferencji prasowej w Radomiu. Dodał, że Bąkiewicz jest człowiekiem, który nie wahał się również bronić kościołów przed agresja i nienawiścią.

W ocenie Ziobry Bąkiewicz będzie na pewno bardzo sprawnym, zaangażowanym i pracowitym posłem. Dlatego – jak zaznaczył – ufa w to, że wyborcy z okręgu radomskiego oddadzą na niego swój głos w wyborach. “Myślę, że jest tu wielu ludzi, dla których patriotyczne wartości są na pierwszym planie. I tym wartościom, polskim interesom, również w wymiarze gospodarczym, w wymiarze tego wszystkiego, co jest realizowane w ramach pracy sejmowej, będzie wierny i konsekwentnie będzie realizował nasz kandydat” – podsumował minister sprawiedliwości.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy