Kariera

Dzień Rozwoju Osobistego z Motywacją

Jakub Szpunar
Dodano: 08.07.2014
13471_1
Share
Udostępnij
Jak to jest, że jedni mają jak gdyby więcej szczęścia od innych? Jedni osiągają ciągle swoje cele, budują świetne relacje, są spełnieni a inny borykają się z trudnościami i wiecznie im nic nie wychodzi? Jak to jest, że jednym przytrafiają się świetne okazje a inni ich nawet nie dostrzegają?
 
Prawdziwa siła w realizacji życiowych celów pojawia się w momencie, kiedy dokładnie wiesz, czego chcesz w życiu. Ta siła pojawia się wówczas, gdy jesteś w pełni zdeterminowany i zaangażowany każdą częścią Ciebie w to, co chcesz osiągnąć. W innym wypadku będą uciekać Ci sprzed oczu sytuacje, które mógłbyś wykorzystać. Wielu ludzi wykonuje pracę czy buduje biznes na poziomie, który tylko na pozór wydaje się maksymalnym poziomem osiągnięć.  Prawdą jest fakt, iż ludzie osiągający sukcesy życiowe i biznesowe odkrywają ciągle w sobie umiejętności, które pozwalają im bardziej wykorzystywać drzemiące wewnątrz pokłady siły i motywacji.
„Wyznaczenie celu to nie wszystko. Zmotywowanie siebie na chwilę nic nie daje. Jeśli odnajdziesz wewnętrzną siłę, będzie Cię ona budzić rano, uwalniając Twoją kreatywność i współgrać z wszystkimi aspektami Twojego życia. „ – Mówi Krzysztof Janowski – trener rozwoju osobistego
 
Prostym narzędziem by znaleźć swój wewnętrzny napęd jest odpowiedź na kilka pytań.
1) Co bym robił gdyby zostało mi pół roku życia?
2) Co bym robił gdybym miał nieograniczone zasoby(pieniądze) ?
3) Co bym robił gdybym wiedział, że na pewno wszystko mi się uda?
 
„Ekscytacja związana z odkryciem wewnętrznej siły miesza się ze strachem, że nie damy rady. Człowiek zaczyna myśleć „Jak to ja mam to robić?”itd. itd. Wewnętrzna motywacja i codzienna jej pielęgnacja powoduje, że realizujemy siebie mimo strachu. Później jest już tylko uśmiech na ustach i duma z siebie” – Mówi Jakub Szpunar . trener Rozwoju osobistego, 
 
Może już odkryłeś swój wewnętrzny kompas, który naprowadza Cię do realizacji tego, co chcesz. Może jeszcze go nie odnalazłeś  i zrealizowanie planu jest dla Ciebie ciężkie i nudne. W momencie, kiedy odnajdziesz swoje wewnętrzne pragnienia zaczynasz z łatwością osiągać to, co chcesz oraz pozwala Ci to rozwijać się i osiągać więcej. 
 
Czego doświadczysz podczas Dnia Rozwoju?
1. Odkryjesz wewnętrznego lidera, który będzie prowadził Cię ścieżką do realizacji Twoich planów. 
2. Będziesz wiedział co zrobić,   aby ciągle utrzymywać nieustająca motywację. 
3. Zaczniesz w większym stopniu realizować swoje życiowe cele.
4. Będziesz wiedział w jaki sposób pomagać swojemu szczęściu.
5. Nauczysz się wykorzystywać najtrudniejsze sytuacje na własną korzyść.
6. Poznasz radykalne spojrzenie na motywację i będziesz potrafił wprowadzić ją w życie tak, by wykorzystać swój nieograniczony potencjał.
7. Dowiesz się dlaczego klasyczna motywacja nie działa.
 
Pamiętaj, że „każdy jest genialny, ale jeśli oceniać rybę po tym jak wspina się po drzewach to przeżyjesz życie myśląc, że jest głupia”. 
Pomóż swemu szczęściu, przyjdź i dowiedz się jak robić w życiu to, do czego jesteś przeznaczony.
 
3 już edycja Dnia Rozwoju odbędzie się 19 lipca( sobota) w Hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie 
Godzina 10:00
 
Koszt uczestnictwa do 13.VII to jedyne 35 zł po tym terminie 99 zł, Rejestracja jest możliwa poprzez wysłanie maila na adres: szkolenia@bc-group.pl w temacie wpisując DRO- Motywacja. 
Na spotkaniu będą rozlosowane nagrody od partnerów wydarzenia. 


Share
Udostępnij

Nasi partnerzy