Reklama

Dom

W kuchni nie ma miejsca na nudę

materiał promocyjny
Dodano: 18.10.2013
SONY DSC
Share
Udostępnij
Kuchnia przez wielu uważana jest za najważniejsze pomieszczenie w domu. Tutaj przygotowujemy posiłki, tu toczy się życie rodzinne, tu również można zorganizować niezobowiązujące spotkanie z przyjaciółmi albo po prostu w zacisznej atmosferze wypić gorącą herbatę z cytryną. Kuchnia to zaczarowane miejsce, które zawsze kojarzy się z ciepłem rodzinnego domu. Dlatego z żadnym wypadku nie może być nudna i nijaka. 
 
Idealna kuchnia to miejsce, w którym chętnie spędzamy czas z całą rodziną, a nierzadko również z naszymi przyjaciółmi. Powinna być przytulna, doskonale wyposażona i niepowtarzalna. Oczywiście, najważniejsze są meble, które powinny być praktyczne i wygodne w użytkowaniu, do tego trzeba dobrać dobry sprzęt AGD i… dodatki.

To właśnie dodatkami możemy zbudować niepowtarzalny klimat kuchni. Warto się postarać i wyszukać takie przedmioty, które praktyczne, ale równocześnie oryginalne. Kolorowe silikonowe podkładki to ostatnio hit. Są nie tylko lekkie, bardzo wygodne w użytkowaniu, można je myć w zmywarce, ale mają też przeróżne kształty. Mogą być liśćmi najróżniejszych drzew albo świnką lub łaciatą krówką.
 
Koloru z pewnością dodadzą też garnki, które obecnie można kupić w przeróżnych barwach, często dodatkowo ozdobione np. kwiatami. Ciekawym kuchennym narzędziem, które dziś już nie musi być nudne, jest wałek. Silikonowy może być wspaniałą alternatywą dla drewnianego, ponieważ nie tylko doskonale spełnia swoją rolę, ale dodatkowo ma żywe kolory. Nudę z kuchni wypędzić mogą nawet tak proste rzeczy, jak nożyczki do ziół. Z jednej strony, dzięki pięciu ostrzom, świetnie nadają się do krojenia świeżej bazylii, mięty czy naci pietruszki, a z drugiej kolorowe uchwyty sprawiają, że mogą być atrakcyjnym dodatkiem wystroju. Podobnie jak silikonowe rękawice kuchenne.
 
 

Kolorowe dodatki dla twojego domu znajdziesz w sklepie HELIOS

ul. Przemysłowa 14, 35-105 Rzeszów,
tel./fax. +48 17 862-91-92, +48 17 862-88-93, +48 17 854-42-24
 
Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 8:00-17:00, sobota 8:00-13:00
 
 
Odwiedź stronę i sklep internetowy na: www.helios-szklo.pl
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy