Reklama

Biznes

Emocjonalne zdrowie, zadowolenie i szczęście. Konferencja psychologiczna

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 22.09.2021
56528_1
Share
Udostępnij

Mimo pandemii koronawirusa wiele osób wzięło udział w II Ogólnopolskiej Konferencji „Psychologia-Medycyna-Duchowość. Kolory Nadziei – Skaleczeni”. Organizatorem była Fundacja Instytut Zdrowia Psychosomatycznego oraz Stowarzyszenie Pod Skrzydłem Anioła.

Wydarzenie dostępne było zarówno na żywo, a także – ze względu na zainteresowanie – w wersji on-line. Podobnie jak w poprzednim roku, wykłady oraz warsztaty zgromadziły osoby z całej Polski – pragnących odnaleźć drogę do budowania własnego i innych, emocjonalnego zdrowia, zadowolenia, szczęścia, mimo skaleczeń i różnych przeciwności życia. 

Wśród wykładowców byli: prof. dr hab. med.  Zbigniew Lew-Starowicz, dr Lidia D. Czarkowska, ks. dr Jacek Prusak, Agnieszka Przybysz, czy mgr Anita Kozłowska z Kanady.

To potwierdza, że Rzeszów jest miejscem otwartym również na inicjatywy mające na celu pomoc w budowaniu relacji i wsparciu w życiowych kryzysach. Uczestnicy mówili o rosnącym zapotrzebowaniu na wiedzę z dziedziny medycyny, psychologii i duchowości.

Honorowy Patronat objęli: Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl i Prezydent Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek. Partnerami Konferencji byli: Parlament Europejski – Europoseł Elżbieta Łukacijewska i Rzeszów – Stolica Innowacji.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy